Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Lázeňský hotel Sadový Pramen***, ubytování Karlovy Vary

Lázeňský hotel Sadový Pramen se nachází v samém centru Karlových Varů v těsné blízkosti termálních pramenů a lázeňských kolonád. Svým hostům poskytuje ubytování, stravování, léčení a řadu doplňkových služeb, vše na velmi vysoké úrovni. O klienty pečuje vstřícný, empatický a ve všech ohledech profesionální personál. Lázeňský hotel Sadový Pramen má bohatou historii, sahající až do roku 1852, kdy byl položen základní kámen budoucí Vojenské lázeňské léčebny. Po právu je tedy mootem hotelu: "LÉČENÍ, KTERÉ VYCHÁZÍ Z TRADICE". Vysoce kvalitní léčenív lázeňském hotelu Sadový Pramen, oceňované klienty jako jedno z nejlepších v Karlových Varech, vychází z tradiční karlovarské léčby termominerální vodou,… Více… která je využívána ke koupelím a k pitné kúře. Přímo do hotelového balneocentra je za účelem koupelí přiváděna voda z termálního pramene Vřídlo. Tradiční přístup k léčebnému procesu, zaměřený na individuální potřeby každého klienta, je v současné době vhodně doplněn využíváním moderních přístrojů a nejnovějších poznatků v oboru lázeňské péče. Léčebná báze zahrnuje kromě bezpočtu druhů koupelí například také masáže, rehabilitační cvičení, elektroterapii, světloterapii, lymfodrenáž, parafango, mezi zahraničními hosty velmi oblíbené plynové injekce a v neposlední řadě především péči lékaře a 24h služba zdravotní sestry.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 020 Kč za osobu na noc!

Lázeňský hotel Sadový Pramen*** - Vybavení pokojů

Lázeňský hotel Sadový Pramen nabízí vysoký standard ubytování v pokojích kategorie „Superior“. Prostorné a vzdušné pokoje poskytují hostům veškerý komfort a potřebné vybavení, kdy samozřejmostí je vlastní koupelna s WC, TV se satelitním příjmem, fén, chladnička a trezor.

Lázeňský hotel Sadový Pramen*** - Možnosti stravování

Výborné snídaně, obědy i večeře jsou podávány v hotelové jídelně s 90 místy.
Snídaně jsou nabízeny v podobě bohatého švédského stolu, obědy a večeře jsou servírované na základě předchozího výběru z pestré nabídky menu.
Samozřejmostí je možnost dietního stravování včetně nabídky pro vegetariány, diabetiky, celiaky apod.

Kavárna s barem Viola nabízí velký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů a dezertů. Jsou zde také organizovány populární taneční večery s živou hudbou.

Lázeňský hotel Sadový Pramen*** - Okolí ubytování

Výhodná poloha, tj. blízkost kolonád s minerálními prameny, městský park, ale také vzdálenost obchodní zóny (5 min. chůze) dává klientům předpoklad pro spokojený pobyt. Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a brzy Vás budeme moci přivítat jako naše klienty.
Doprava k lázeňskému hotelu
auto - U lázeňskému hotelu, který se nachází v centru města, je omezená možnost parkování.
GPS: 50.2270042N, 12.8793475E
Směr od Prahy (I6, E48) Směr od Chebu, Norimberku, Mnichova (I6, E48) Směr od Plzně (I20, E49) Směr od Ostrova, Chomutova, Chemnitz, Oberwiesenthal (I13, E442)
vlak – železniční stanice Karlovy Vary, 2 km od VLL www.idos.cz,
bus – autobusové nádraží Karlovy Vary, 2 km od VLL www.idos.cz, www.autobusy-kv.cz
MHD – od horního vlakového nádraží autobusy č. 1 nebo 13 směrem k autobusovému nádraží MHD „Tržnice“, zde přestup na autobus č. 1, 4 (směr „Lázně III“), který jede přímo k budově hotelu
– od autobusového nádraží autobus č. 12 (zastávka přímo na autobusovém nádraží) nebo autobusem č. 6 (zastávka nad autobusovým nádražím) směr MHD „Tržnice“ (následující zastávka), zde přestup na autobus č. 1, 4 (směr „Lázně III“), který jede přímo k budově hotelu. (U pravidelné linky Praha-K.Vary výstup na prvním Terminálu Tržnice a zde přestup přímo na MHD č. 1)

Fotografie Lázeňský hotel Sadový Pramen***

Lázeňský hotel Sadový Pramen***
Zvětšit fotografii

Mapa Lázeňský hotel Sadový Pramen***

Velká mapa