Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Lázeňský hotel Sadový Pramen***, ubytování Karlovy Vary

Lázeňský hotel Sadový Pramen se nachází v centru lázeňského území Karlových Varů, hned u Mlýnské kolonády. Jedná se o historickou třípatrovou budovu, sousedící s Dvořákovými sady a s výhledem na říčku Teplou. Unikátní budova z roku 1855, která má bohatou historii a je prvním komplexním lázeňským zařízením v Karlových Varech. Lázeňský hotel Sadový Pramen patří pro tradiční léčení pomocí přírodního léčivého zdroje k hlavním léčebným zařízením v Karlových Varech. Přímo v Lázeňském hotelu Sadový Pramen vyvěrá jeden z léčivých pramenů – pramen Sadový, který se využívá k pitné kúře. Přímo do lázeňské hotelu Sadový Pramen je také přiváděn světově známý termominerální pramen… Více… Vřídlo, který se používá pro vodoléčebné procedury (vřídelní, perličkové, uhličité koupele, hydroxer koupele a podvodní masáže) a k inhalacím. Lázeňský hotel Sadový Pramen nemá vlastní bazén. Výhodná poloha, tj. blízkost kolonád s minerálními prameny, městský park, ale také vzdálenost obchodní zóny (5 min. chůze) dává klientům předpoklad pro spokojený pobyt. Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a brzy Vás budeme moci přivítat jako naše klienty.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 860 Kč za osobu na noc!

Lázeňský hotel Sadový Pramen*** - Vybavení pokojů

Lázeňský hotel Sadový Pramen nabízí ubytování v 24 jednolůž­kových, 56 dvoulůžkových pokojích a v 10 apartmánech. Celková kapacita lázeňského domu je 156 lůžek. Prostorné pokoje mají možnost přistýlek. Zapůjčení dětské postýlky je poskytováno zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké, domácí zvířata nejsou povolena. Lázeňský hotel má bezbariérový přístup do budovy.

Lázeňský hotel Sadový Pramen*** - Možnosti stravování

Pobyty jsou standardně poskytovány s polopenzí. Je možno dokoupit plnou penzi. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře servírované výběrem z 5 menu.
Klientům nabízíme možnost speciálního dietního stravování stanoveného lázeňským lékařem. Na přání připravujeme i vegetariánskou stravu.
V lázeňském hotelu Sadový Pramen je klientům k dispozici:
jídelna pro 80 osob a kavárna s barem pro 58 osob
Kavárna s barem nabízí velký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů. Jsou zde také organizovány populární taneční večery s živou hudbou.

Lázeňský hotel Sadový Pramen*** - Okolí ubytování

Výhodná poloha, tj. blízkost kolonád s minerálními prameny, městský park, ale také vzdálenost obchodní zóny (5 min. chůze) dává klientům předpoklad pro spokojený pobyt. Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a brzy Vás budeme moci přivítat jako naše klienty.
Doprava k lázeňskému hotelu
auto - U lázeňskému hotelu, který se nachází v centru města, je omezená možnost parkování.
GPS: 50.2270042N, 12.8793475E
Směr od Prahy (I6, E48) Směr od Chebu, Norimberku, Mnichova (I6, E48) Směr od Plzně (I20, E49) Směr od Ostrova, Chomutova, Chemnitz, Oberwiesenthal (I13, E442)
vlak – železniční stanice Karlovy Vary, 2 km od VLL www.idos.cz,
bus – autobusové nádraží Karlovy Vary, 2 km od VLL www.idos.cz, www.autobusy-kv.cz
MHD – od horního vlakového nádraží autobusy č. 1 nebo 13 směrem k autobusovému nádraží MHD „Tržnice“, zde přestup na autobus č. 1, 4 (směr „Lázně III“), který jede přímo k budově hotelu
– od autobusového nádraží autobus č. 12 (zastávka přímo na autobusovém nádraží) nebo autobusem č. 6 (zastávka nad autobusovým nádražím) směr MHD „Tržnice“ (následující zastávka), zde přestup na autobus č. 1, 4 (směr „Lázně III“), který jede přímo k budově hotelu. (U pravidelné linky Praha-K.Vary výstup na prvním Terminálu Tržnice a zde přestup přímo na MHD č. 1)

Fotografie Lázeňský hotel Sadový Pramen***

Lázeňský hotel Sadový Pramen***
Zvětšit fotografii

Mapa Lázeňský hotel Sadový Pramen***

Velká mapa