Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pragueaparts, ubytování Praha 5

Pragueaparts je společnost provozující apartmánové ubytování v Praze. Apartmány jsou na různých adresách, avšak vždy v krátkodobé dostupnosti do centra města, případně v samotném centru. Pragueaparts provozuje apartmánové ubytování v Praze na různých adresách. V nabídce jsou jak apartmány v samém centru Prahy, tak také v klidných oblastech mimo centrum s možností bezproblémového parkování. Pragueaparts se zaměřuje na plnohodnotné ubytování a všechny jeho apartmány nabízejí maximální možné vybavení. U ubytování typu Studio je to většinou 1 místnost u apartmánu vždy oddělená ložnice. Ve všech případech u nás najdete vybavený kuchyňský kout se základním vybavením, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a ledničku. V… Více… apartmánech vyšší kategorie nebo pokud to umožňuje propozice, nabízíme varnou desku, sporák, mrazák, případně také pračku či myčku nádobí. Vzhledem k různorodosti nabídky prosíme o důkladné přečtení inventáře daného apartmánu, který se vám zalíbil. V období velikonoc je možná pouze rezervace s nevratnou 50% zálohou, která je splatná ihned po vytvoření rezervace. V období 24.12.-4.1. je možná pouze rezervace s nevratnou 100% zálohou, která je splatná ihned po vytvoření rezervace. V ceně ubytování není zahrnutý poplatek za služby 100,- Kč / osobu / den.    

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 125 Kč za pokoj na noc!

Pragueaparts - Vybavení pokojů

Každý apartmán je unikátní a nezaměnitelný. Ve všech apartmánech najdete vysoký standard a naší snahu o pohodlné ubytování. 

Pragueaparts - Možnosti stravování

Pragueaparts nabízí svým hostům možnost také doobjednání si snídaně, která je nejen opravdu bohatá, ale svým způsobem jedinečná. Snídaně jsou rozváženy a servírovány přímo do pokoje v předem dohodnutý čas.
Cena snídaně je 220,- Kč pro 1 osobu. Minimální počet pro objednání snídaní je 2. 

Pragueaparts - Okolí ubytování

Na hlavní recepci a ke všem apartmánům "Císařka" a "Flamingo" se jednoduše dopravíte autobusem č.191 z pražského Andělu za pouhých 9 minut.

Fotografie Pragueaparts

Pragueaparts
Zvětšit fotografii

Mapa Pragueaparts

Velká mapa