Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Salve, ubytování Karlovy Vary

Stylový a módní Boutique Aparthotel SALVE se nachází v historickém centru města Karlovy Vary, na klidném místě na nábřeží řeky Teplá, ve vzdálenosti jen 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je překrásný výhled na řeku Teplá a velkolepý lesopark, architektonický skvost Grandhotel Pupp pak už jen doplňuje tuto harmonii panující všude kolem. Stylový a módní Boutique Aparthotel SALVE se nachází v historickém centru města Karlovy Vary, na klidném místě na nábřeží řeky Teplá, ve vzdálenosti jen 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je překrásný výhled na řeku Teplá a velkolepý lesopark, architektonický skvost Grandhotel Pupp pak už jen doplňuje tuto harmonii panující všude kolem. Boutique Aparthotel SALVE je… Více… ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají komfort a pohodlí, jsou zvyklí o sebe pečovat a radovat se ze života. Design hotelu byl realizován v klasickém stylu. Již od prvních kroků si Vás Boutique Aparthotel SALVE podmaní svou vytříbenou atmosférou, která Vás vtáhne do království klidu a blaženosti. Aristokratický interiér, měkký a pohodlný italský nábytek, na stěnách elegantní dámské portréty, rytiny a gobelíny, zrcadla ve vyřezávaných rámech, velkolepé vázy a sošky, starožitné hodiny, točité schodiště obložené přírodním kamenem a vedoucí k apartmánům, vše toto vytváří atmosféru, jak by se zde zastavil čas. Boutique Aparthotel SALVE nabízí svým hostům k ubytování 8 stylových a exkluzivních apartmánů, které se od sebe liší interiérovým řešením, disponujících prostorným obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní a pohodlnými ložnicemi: 6 apartmánů má dvě ložnice, 2 apartmány jednou ložnici a dále je k dispozici 1 standardní pokoj. Pokoje hotelu spíše připomínají prostorné komfortní byty, v nichž je vše do nejmenších detailů promyšlené a v nichž se daleko od domova budete cítit jako doma a nic nebude rušit navyklý komfort, který znáte z Vašeho každodenního života.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 223 Kč za osobu na noc!

Hotel Salve - Vybavení pokojů

APARTMÁN SE DVĚMA LOŽNICEMI
Hostům hotelu je k dispozici 6 různých apartmánů se dvěma ložnicemi o výměře od 101 do 107,8 m², přičemž každý apartmán je vybaven: - 2 ložnicemi s velkou manželskou postelí v každé z nich- kuchyní zařízenou nábytkem v klasickém stylu, sporákem, troubou, ledničkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou čajovou konvicí, nádobím, stolním příborem- prostorným obývacím pokojem s měkkým, pohodlným nábytkem, televizí s plochou obrazovkou, telefonem, bezpečnostní schránkou, bezplatnou Wi-Fi - velkou předsíní- dvěma koupelnami: jednou s hydromasážní vanou a wc s bidetem, druhou s hydromasážní sprchou a wc, obě vybavené fénem, županem, přezůvkami, ručníky- wc pro hosty.
Některé pokoje mají klimatizaci.
Je možné zapůjčení dětské postýlky.
Apartmány jsou rozmístěny v různých patrech. Maximální počet ubytovaných v apartmánu činí 6 osob.
 
APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ
Apartmán S Jednou Ložnicí
Výměra apartmánu činí 85 m², nachází se v prvém patře, disponuje velkou předsíní, ložnicí s jednou velkou manželskou postelí, prostorným obývacím pokojem s měkkým, pohodlným nábytkem, televizorem s plochou obrazovkou, bezplatnou Wi-Fi, telefonem, bezpečnostní schránkou, výhledem na řeku a park, plně vybavenou kuchyní (kuchyňský nábytek v klasickém stylu, sporák, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, elektrická čajová konvice, nádobí, stolní příbor), koupelnou s hydromasážní sprchovou kabinou, wc s bidetem, županem, přezůvkami, ručníky, fénem a wc pro hosty.
Je možné zapůjčení dětské postýlky.
Maximální počet ubytovaných v apartmánu činí 4 osoby.
 
APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ 
Výměra apartmánu činí 81 m², nachází se v podkroví, disponuje velkou předsíní, ložnicí s jednou velkou manželskou postelí, prostorným obývacím pokojem s měkkým, pohodlným nábytkem, televizorem s plochou obrazovkou, bezplatnou Wi-Fi, telefonem, bezpečnostní schránkou, klimatizací, výhledem na řeku a park, plně vybavenou kuchyní (kuchyňský nábytek v klasickém stylu, sporák, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, elektrická čajová konvice, nádobí, stolní příbor), prostor kuchyně a obývacího pokoje je opticky oddělen. Koupelna se sprchovou kabinou, toaletou s bidetem, županem, přezůvkami, ručníky, fénem, wc pro hosty.
Je možné zapůjčení dětské postýlky.
Maximální počet ubytovaných v apartmánu činí 4 osoby.
 
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ PODKROVNÍ PATRO
Standardní Pokoj V PodkrovíVýměra pokoje činí 19,7 m²
útulný a romantický podkrovní pokoj s jednou velkou manželskou postelí a francouzským oknem, televizí s plochou obrazovkou, bezplatnou Wi-Fi, telefonem, bezpečnostní schránkou, předsíní, koupelna se sprchou, županem, přezůvkami, ručníky.
Maximální počet ubytovaných v pokoji činí 2 osoby.

Hotel Salve - Možnosti stravování

V přízemí se nachází restaurace CLUB, v níž mají hosté hotelu možnost se nasnídat a navečeřet, odpočinout si, strávit příjemné chvíle s přáteli u šálku voňavé kávy nebo sklenice vynikajícího českého piva, případně ochutnat tolik oblíbenou Becherovku, která je jednou z vizitek Karlových Varů. Každý si může vybrat tu svou, může dát přednost silné a hořké Becherovce Original, nebo ochutnat Cordial, která ho zahřeje svou příjemnou medovou chutí, zkusit osvěžující Lemond s citrusovou příchutí, nebo dát přednost KV14, výrazné a syté chuti s kapkou červeného vína.
V naší restauraci věnujeme velkou pozornost kvalitě stravování. Pro přípravu jídel využíváme pouze ty nejčerstvější suroviny té nejvyšší kvality. Jsme přesvědčeni, že vynikající chuť jídel připravovaných naší restaurací Vás potěší.
Salve je pro ty, kteří věnují velkou pozornost stravování a zdravému životnímu stylu své rodiny a dávají přednost opravdové kvalitě a chuti.
V naší restauraci můžete vyzkoušet typicky česká jídla stejně jako mezinárodní kuchyni.

Hotel Salve - Okolí ubytování

Boutique Aparthotel SALVE se nachází v historickém centru města Karlovy Vary, na klidném místě na nábřeží řeky Teplá, ve vzdálenosti jen 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je překrásný výhled na řeku Teplá a velkolepý lesopark, architektonický skvost Grandhotel Pupp pak už jen doplňuje tuto harmonii panující všude kolem.

Fotografie Hotel Salve

Hotel Salve
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Salve

Velká mapa