Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Třeboňské madony, ubytování Třeboň

U Třeboňské Madony je rodinný penzion, prostory penzionu vznikly po rekonstrukci v září roku 2017. Nachází se v samotné srdci krásné historické Třeboně jen 300 m od zámku a 100 m od náměstí.Penzion má 10 míst s možností přistýlek. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s WC. U Třeboňské Madony je rodinný penzion, prostory penzionu vznikly po rekonstrukci v září roku 2017. Nachází se v samotné srdci krásné historické Třeboně jen 300 m od zámku a 100 m od náměstí.Penzion má 10 míst s možností přistýlek. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s WC. K dispozici je 4 lůžkový apartmán s vlastním kuchyňským koutem s plně vybavenou kuchyňskou linkou, lednicí, indukční varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou… Více… konvicí,potřebným nádobím, hrnci, sklenicemi, příbory atd. Dispozičně se jedná o 2+kk a v každém pokoji je TV. Apartmán je ideální pro rodinou dovolenou. Dále penzion nabízí tři 2 lůžkové pokoje, dva s manželskou postelí a jeden s oddělenými postelemi.K těmto pokojům náleží společná kuchyňská linka umístěna před pokoji na společné chodbě,která má lednicí, indukční varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dostatečné množství nádobí, hrnce, sklenice a příbory atd. Všechny pokoje jsou moderně zařízené v jednotném stylu s širokými dubovými postelemi, zdravotními matracemi, TV s plochou obrazovkou, stolem a židlemi, skříní, samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi, pohoda klid. Hosté zde mohou využít i nedalekou kavárnu majitelů Ardea a posedět u dobré sklenky vína či ochutnat místní čepované pivo Regent. Kavárna je vyhlášena svými křehkými Kremrolemi a úžasnými větrníky. V okolí se můžete věnovat jízdě na kole nebo na koni, výletům po krásné krajině, rybaření nebo prohlídkám historického města.   Pohodová a klidná dovolená.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 650 Kč za osobu na noc!

Penzion U Třeboňské madony - Nabízené služby

Wellness pobytové balíčky.

Penzion U Třeboňské madony - Vybavení pokojů

4 lůžkový apartmán s oddělenou ložnicí v provedení 2+kk,k dispozici plně vybavená kuchyňská linka, lednice, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, 2 x TV s plochou obrazovkou, samostatná koupelna s WC.
Ostatní tři dvojlůžkové pokoje 2x s manželskou postelí a 1x s oddělenými postelemi, TV s plochou obrazovkou, samostatná koupelna s WC.
Na chodbě před pokoji je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka, velká lednice, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyň je společná pro 3 pokoje.

Penzion U Třeboňské madony - Možnosti stravování

V okolí množství restaurací.

Penzion U Třeboňské madony - Okolí ubytování

Třeboň
to jsou Rožmberkové a Schwarzenberkové, Petr Vok a Jakub Krčín, Stará a Nová řeka, rybník Svět a Rožmberk, Zlatá stoka a seníky na Mokrých loukách, renesanční zámek a slavná Schwarzenberská hrobka, Bertiny lázně a Lázně Aurora, biosférická rezervace UNESCO, Chráněná krajinná oblast, ale také rybářské a historické slavnosti, hudební přehlídky a festivaly, pivo Regent a kapří hranolky ...
Autem
Vlakem - zastávka Třeboň lázně 3 min chůze,
Autobusem - zastávka Autobusové nádraží 6 minut chůze nebo Kostel 1 min. chůze.

Fotografie Penzion U Třeboňské madony

Penzion U Třeboňské madony
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Třeboňské madony

Velká mapa