Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Zelené ratolesti, ubytování České Budějovice

Penzion v centru Českých Budějovic s vlastním parkovištěm se nachází na strategickém místě, přímo v centru, nedaleko Výstaviště a historického centra města a přitom přímo u cyklostezky. Penzion v centru Českých Budějovic s vlastním parkovištěm se nachází na strategickém místě, přímo v centru, nedaleko Výstaviště a historického centra města a přitom přímo u cyklostezky. Součástí Penzionu jsou dvě vyhlášené budějovické restaurace, Kozlovna a Plzeňka, s prvotřídní kuchyní a výborným pivem přímo z tanku a letní terasou se vzrostlými stromy. Penzion je umístěn v zadní budově a svým hostům poskytuje ničím nerušený pobyt. Většina pokojů je situována k řece, s výhledem na staré město a hosty tedy neruší ani… Více… restaurace, ani provoz z ulice a přitom jsou v centru dění.      

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 990 Kč za pokoj na noc!

Penzion U Zelené ratolesti - Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a sprchu. Budova je kulturní památkou a poslední renovace pokojů proběhla v únoru 2018.

Penzion U Zelené ratolesti - Okolí ubytování

Výstaviště České Budějovice, Plovárna, Sportovní hala, Budvar aréna, Nákupní centrum Igy, Rabštejnská věž, Černá věž, Náměstí České Budějovice.
MHD zastávka Zelená Ratolest.

Fotografie Penzion U Zelené ratolesti

Penzion U Zelené ratolesti
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Zelené ratolesti

Velká mapa