Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Klášter, ubytování Třebenice

Penzion KLÁŠTER leží přímo v samotném srdci Českého středohoří, jedné z nejpozoruhodnějších krajinných formací střední Evropy, poblíž městečka Třebenice, přímo pod romantickou zříceninou hradu Košťálov.  Penzion KLÁŠTER leží přímo v samotném srdci Českého středohoří, jedné z nejpozoruhodnějších krajinných formací střední Evropy, poblíž městečka Třebenice, přímo pod romantickou zříceninou hradu Košťálov.  Přestavěná budova bývalého kláštera nabízí celkem 41 lůžek v šestnácti pokojích a dvou apartmánech. Většina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením s toaletou, umývadlem a sprchovým koutem, v apartmánech je navíc kuchyňský kout a pro ostatní pokoje je k dispozici plně vybavená… Více… kuchyňka. V případě potřeby je možné navýšit počet lůžek až na 50. Součástí objektu jsou také prostory vhodné pro pořádání nejrůznějších firemních akcí, obchodních jednání, porad,  konferencí, prezentací, školení nebo seminářů (konferenční místnosti, prostorná kaple). K dispozici je projekční technika a celý penzion je vybaven WiFi přístupem k internetu.    Romantické a klidné prostředí penzionu představuje důstojný rámec pro pořádání malých i větších společenských akcí, rautů, rodinných oslav a zejména velmi oblíbených svatebních hostin (nebo i celých svateb včetně obřadu).  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 300 Kč za osobu na noc!

Penzion Klášter - Vybavení pokojů

Penzion KLÁŠTER nabízí celkem celkem 41 lůžek v šestnácti pokojích a dvou apartmánech. Každý pokoj je jiný a je zařízen standardním nábytkem. Většina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením s toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem, v apartmánu je navíc kuchyňský kout. Pro ostatní pokoje je k dispozici plně vybavená společná kuchyňka. V každém pokoji je k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Všechny pokoje jsou, stejně jako ostatní prostory penzionu, nekuřácké.
Pro hosty je zajištěno bezpečné bezplatné parkování uvnitř areálu.
Ubytování je v den příjezdu možné nejdříve ve 12 hodin a nejpozději v 17 hodin. Jiný čas ubytování je možný, ale jen po předchozí dohodě. V den odjezdu je možné pokoj obývat do 10 hodin (v případě domluvy i déle).

Penzion Klášter - Možnosti stravování

Restaurace penzionu KLÁŠTER nabízí posezení v příjemném a útulném interiéru, je nekuřácká a má kapacitu 24 míst, dalších 32 míst je k dispozici v oddělené společenské místnosti a v letních měsících je otevřena terasa, která nabízí dalších 20 míst.
V současné době je restaurace penzionu otevřena jen v době snídaní, které jsou ubytovaným hostům podávány v době od 8.00 do 10.00 hodin, po předchozí dohodě i dříve.

Penzion Klášter - Okolí ubytování

Penzion je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety do širokého okolí, které nabízí spousty neokázalé krásy jedinečného krajinného reliéfu, bohatého rostlinstva a fauny. Řada dobře značených turistických stezek nabízí prostor pro celodenní pěší túry, ale stejně tak i krátké procházky v bezprostřední blízkosti penzionu. Nabízejí se i cyklistické výlety s možností volby různých tras podle jejich délky a náročnosti. I pro letní koupání je z čeho vybírat.
Za pozornost ovšem stojí nejen příroda. České středohoří je také územím bohatým na památná místa, zámky, hrady, tvrze, církevní, technické i jiné památky, které jistě uspokojí každého milovníka historie, architektury nebo kultury. Právě v tomto regionu se odehrávají nejstarší české pověsti. Právě v tomto regionu zanechalo svůj otisk každé období českých dějin.
Z okolních větších měst stojí za to navštívit zejména Litoměřice (16 km), Teplice (25 km),  Louny (26 km), Most (31 km) nebo Ústí nad Labem (33 km). Praha je vzdálena 70 km (40 minut pohodlné jízdy po dálnici D8).

Fotografie Penzion Klášter

Penzion Klášter
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Klášter

Velká mapa