Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Statek Salajna, ubytování Dolní Žandov

Statek Salajna je stylový penzion nedaleko obce Dolní Žandov. Statek Salajna je stylový penzion nedaleko obce Dolní Žandov. V penzionu jsou dva mezonetové apartmány, dva samostatné pokoje a velká společenská místnost. Všechny prostory statku mají WIFI připojení. Celý objekt je ekologicky vytápěn tepelným čerpadlem země – voda. Celková kapacita penzionu je 18 lůžek, tři volně přemístitelné přistýlky a rozkládací gauč pro dvě osoby. Penzion disponuje také dětskými postýlkami a jídelními židličkami. V hlavní místnosti lze navodit příjemnou domáckou atmosféru přitápěním v nádherných kachlových kamnech. Komfort těchto kamen přináší i možnosti spaní „na peci“ na pravých ovčích kůžích, což může být pro… Více… návštěvníky nezapomenutelných zážitkem. Další raritou těchto kamen je zabudovaný kamnovec, který se kdysi využíval pro ohřev vody a byl nepostradatelnou součástí každé kuchyně. Ve společenské místnosti je velká, plně vybavená kuchyně, jídelna a příjemný odpočinkový koutek. Tato místnost je vybavená televizorem. Pro společenskou místnost slouží samostatné WC. Statek je ze tří stran obklopen oplocenou zahradou, jejíž dominantou je rybník s množstvím různých druhů ryb (pstruzi, kapři, úhoři a líni).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 381 Kč za osobu na noc!

Statek Salajna - Vybavení pokojů

  APARTMÁN „U CESTY“
Mezonetový apartmán s ložnicí, hlavním pokojem s kuchyní, koupelnou s WC a samostatným WC. Kuchyň s jídelním koutem jsou plně vybavené k přípravě jednoduchých pokrmů a příjemnému stolování.V ložnici jsou tři samostatné postele. V hlavním pokoji je dvoulůžko, jedno lůžko pro dítě (délka 170 cm), dětská postýlka a možné je spát i na rozkládacím gauči (2 osoby). Dále je zde možnost přistýlek.
 
APARTMÁN „U POTOKA“
Mezonetový apartmán s ložnicí, hlavním pokojem, kuchyní, koupelnou s WC a samostatným WC. Samostatná kuchyň s jídelním koutem je plně vybavená i pro větší vaření a dlouhé stolování. V obývacím pokoji je televizor.V ložnici je jedna samostatná postel a jedno dvoulůžko. V obývacím pokoji jsou dvě postele. I zde je možnost umístění přistýlky.
 
POKOJ „U RYBNÍKA“
Samostatný pokoj v přízemí objektu s vlastním sociálním zařízením a krásným výhledem na rybník. Kapacita pokoje jsou čtyři (pět) lůžka – jedno dvoulůžko a jedna palanda pro 2 - 3 osoby (šířka spodní postele je 120 cm).
 
POKOJ „U KOMÍNA“
Pokoj v třetím podlaží objektu se samostatným sociálním vybavením o celkové kapacitě tří lůžek – jedno samostatné lůžko a jedno dvoulůžko.

Statek Salajna - Možnosti stravování

Nabízíme výborné snídaně z lokálních surovin - formou bufetu.

Fotografie Statek Salajna

Statek Salajna
Zvětšit fotografii

Mapa Statek Salajna

Velká mapa