Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Palace Kutná Hora, ubytování Kutná Hora

Ubytování v Palace Kutná Hora je pro Vás to pravé. Čtyři nově zrekonstruované a stylově zařízené apartmány, které se nachází přímo v centru města, nabízí nejen luxusní, ale také nezapomenutelné ubytování s výhledem na některé z mnoha kutnohorských památek, např. kostel sv. Jakuba nebo Morový sloup. Ubytování v Palace Kutná Hora je pro Vás to pravé. Čtyři nově zrekonstruované a stylově zařízené apartmány, které se nachází přímo v centru města, nabízí nejen luxusní, ale také nezapomenutelné ubytování s výhledem na některé z mnoha kutnohorských památek, např. kostel sv. Jakuba nebo Morový sloup. Výjimečná atmosféra Palace Kutná Hora nabízí nevšední a naprosto jedinečný zážitek. Budete-li si přát… Více… romantickou atmosféru ještě umocnit, můžeme Vám po předchozí domluvě na pokoj připravit kytici nebo květinovou výzdobu. Díky mimořádné poloze ubytování naleznete v blízkosti velké množství restaurací a kaváren, které stojí za to navštívit, případně si můžete dopřát procházku krásnými středověkými uličkami, či pověstmi opředenou okolní krajinou. Relaxaci si můžete vychutnat i se sklenkou vína z našeho bohatě vybaveného minibaru. Pro chvíle pohody jsme pro Vás vytvořili příjemné posezení ve společenské místnosti s knihovnou. Pro Vaše pohodlí jsou koupelny vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, fénem, župany, přezůvkami a k dispozici je luxusní kosmetika Vittore de Conti. Spánek si můžete užít v pohodlných postelích s kvalitní matrací a krásným damaškovým povlečením.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 250 Kč za osobu na noc!

Palace Kutná Hora - Vybavení pokojů

Palace 1 - PRESIDENT: velikost: 106 m2, dubová podlaha, nástěnné malby, originální dobový nábytek, manželská postel s nebesy a luxusním damaškovým povlečením + postel s přistýlkou, posezení s čalouněnými židlemi, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem, stolek s TV, předsíň se šatní skříní, botníkem a velkým zrcadlem, velká koupelna s vanou, toaletou, bidetem a zlacenými prvkyvybavení pro přípravu čaje a kávy, minibar, trezor.
Palace 2 - SUPER DELUXE: velikost: 65 m2, dubová podlaha, stěny laděny do světle oranžové barvy, vstupní portál se závěsy, manželská postel s luxusním damaškovým povlečením + postel s přistýlkou, dobový nábytek tmavě zelené barvy, šatní skříň s botníkem, posezení s čalouněnými židlemi, toaletní stolek se zrcadlem a taburetemvelká koupelna s rohovou vanou, toaletou, bidetem a zlacenými prvky, vybavení pro přípravu čaje a kávy, minibar, televizor, trezor.
Palace 3 - SUPER DELUXE: velikost: 65 m2, dubová podlaha, stěny laděny do kávově hnědé barvy, manželská postel s luxusním damaškovým povlečením + postel s přistýlkou, dobový nábytek v barvách pistácie, posezení s čalouněnými židlemi, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem,předsíň se šatní skříní, botníkem a velkým zrcadlemkoupelna se sprchovým koutem a toaletou, vybavení pro přípravu čaje a kávy, minibar, televizor, trezor.
Palace 4 - DELUXE: velikost: 55 m2, dubová podlaha, stěny laděny do zelené barvy, manželská postel s luxusním damaškovým povlečením + postel s přistýlkou, dobový nábytek v barvě krémové, posezení s čalouněnými židlemi, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem, předsíň se šatní skříní, botníkem a velkým zrcadlemvelká koupelna s rohovou vanou, toaletou, bidetem a zlacenými prvky, vybavení pro přípravu čaje a kávy, minibar, televizor, trezor.

Fotografie Palace Kutná Hora

Palace Kutná Hora
Zvětšit fotografii

Mapa Palace Kutná Hora

Velká mapa