Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Jakub Harrachov, ubytování Harrachov

Příjemný pension Jakub se nachází přímo v centru jednoho z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš v Harrachově.  Příjemný pension Jakub se nachází přímo v centru jednoho z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš v Harrachově.  Pension nabízí ubytování pro turisty, lyžaře, sportovce, rodiny s dětmi i starší generace, které si chtějí odpočinout v krásném prostředí Krkonoš. Nachází se v klidném centru města, kde je množství restaurací, obchodů a můžete si zde užít tu pravou atmosféru horského střediska. Pro volný čas je v pensionu k dispozici „sauna“ a volnočasová místnost s kulečníkem a stolním fotbálkem.    VIDEO PREZENTACI MŮŽETE SHLÉDNOUT… Více… ZDE: https://youtu.be/VPs6Dek3iUM?list=PLYuk4NmZqVzHHzbkAinHjf7XSTXr172Uw

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 489 Kč za osobu na noc!

Pension Jakub Harrachov - Vybavení pokojů

Pension disponuje kapacitou 29 lůžek v příjemných pokojích s wi-fi, televizí, sprchou a WC.

Pension Jakub Harrachov - Možnosti stravování

V pensionu Jakub si můžete užít snídaně, na kterých nešetříme. Při zakoupení snídané máte během celého dne k dispozici kávu, čaj, drobné občerstvení, pečivo a další příjemnosti. 

Pension Jakub Harrachov - Okolí ubytování

K lyžařským vlekům je to od nás jen 700 metrů. Lyžarský vlek s menší sjezdovkou se nachází přímo naproti našemu pensionu.
Harrachov je krásné horské středisko, které navštěvuje ročně spousta turistů, jak v zimních, tak v letních měsících. Důvodem je mnoho možností jak sportovního, tak turistického vyžití po celý rok.

Fotografie Pension Jakub Harrachov

Pension Jakub Harrachov
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Jakub Harrachov

Velká mapa