Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL GARNI VILDŠTEJN, ubytování Skalná

Hotel Garni-Vildštejn a restaurace Hospůdka na chaloupce se nachází v centru malebného městečka Skalná 15km od Chebu. Hotel nabízí příjemné ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotel Garni-Vildštejn a restaurace Hospůdka na chaloupce se nachází v městečku Skalná s vodním románským hradem, 15km od Chebu a nedaleko hraničních přechodů do SRN. Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotelovým hostům je k dispozici společná TV+SAT, internet, kulečník, sauna, whirpool, masáže, posilovna a uzamykatelné parkoviště v areálu hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 475 Kč za pokoj na noc!

HOTEL GARNI VILDŠTEJN - Vybavení pokojů

Pro hosty jsou připraveny útulně vybavené jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím.

HOTEL GARNI VILDŠTEJN - Možnosti stravování

V rámci hotelu se hostům nabízí využít služeb restaurace "Hospůdka na Chaloupce", vzdálená 150 m od hotelu, která nabízí příjemné posezení v útulné chaloupce s kuřáckou a nekuřáckou restaurací.

HOTEL GARNI VILDŠTEJN - Okolí ubytování

Městečko Skalná s vodním románským hradem Vildštejn z 12. století leží 15 km od historického města Cheb, nedaleko hraničních přechodů do SRN. Skalná nabízí výlety do nedalekých západočeských měst Františkovy Lázně - 5 km, Mariánské Lázně - 45 km a Karlovy Vary - 60 km. Zajímavé jsou také nedaleké kulturní památky - hrady Seeberg, Loket, Chebský hrad, klášter Teplá či zámek Kynžvart Nabízí se zde možnost výletů pro pěší i cyklisty do překrásné okolní přírody obklopující Skalnou.

Fotografie HOTEL GARNI VILDŠTEJN

HOTEL GARNI VILDŠTEJN
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL GARNI VILDŠTEJN

Velká mapa