Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Smrčina Resort, ubytování Plesná

Smrčina Resort se nachází ve stejnojmenné obci Smrčině, v krajině, kde zapomenete na všední starosti, uspěchaný život, kde najdete odpočinek, kde se vrátíte ke kořenům samotného života.  Smrčina Resort se nachází ve stejnojmenné obci Smrčině, v krajině, kde zapomenete na všední starosti, uspěchaný život, kde najdete odpočinek, kde se vrátíte ke kořenům samotného života.  Smrčina, dříve Ermesgrün se nachází v podhůří Krušných hor mezi městy Plesnou a Luby. Jedná se o místo zasazené do přírody, pro kterou jsou typické smrčiny, nivy potoků s olšemi a vlhké louky. Dobré víno, zdravý vzduch, možnost různorodých aktivit vás nabije energií, zvýší chuť do života a naplní novým elánem. Resort Smrčina disponuje 14… Více… lůžky a 4 plnohodnotnými lůžky v rámci přistýlky.  Pro hotelové hosty je k dispozici bezplatné parkování přímo před resortem. Internetové Wi-Fi připojení je jak na všech pokojích tak v celém objektu zdarma. Součástí Resortu Smrčina jsou stáje, kde jsou v současnosti ustájeni dva koně, Wiki a Igor. Nabízíme vám lekce základů jízdy na koni, od krátkých, hodinových až po několikahodinové výlety po okolní přírodě. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 563 Kč za osobu na noc!

Smrčina Resort - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou útulné, vybavené vkusným moderním nábytkem venkovského stylu. Samozřejmostí je hotelová kosmetika, ručníky i textil zcela zdarma.

Smrčina Resort - Možnosti stravování

Cena ubytování zahrnuje bohatou snídani ve formě bufetu. V průběhu dne je možné nabídnout tapas, vždy čerstvý domácí dezert jako například české buchty, bábovku, koláč, štrůdl, případně rádi ukuchtíme palačinky.

Fotografie Smrčina Resort

Smrčina Resort
Zvětšit fotografii

Mapa Smrčina Resort

Velká mapa