Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Stará škola, ubytování Hořice na Šumavě

Rodinný hotel Stará škola se nachází v jednom šumavském údolí v malebné vesničce Hořice na Šumavě. Optimální poloha hotelu nabízí v těsné blízkosti nejen sportovní vyžití, ale zároveň i velice bohatý kulturní program města Český Krumlov. Náš rodinný hotel nabízí celkem 10 pokojů na dvou patrech, převážně dvoulůžkových, ale i třílůžkový a jeden čtyřlůžkový. Ve dvou společenských místnostech je možnost využití satelitní televize a DVD. V hotelové recepci Vám velice rádi pomůžeme s organizováním celého pobytu: zajišťujeme rybářské lístky, pronájem horských kol, výlety parníkem na 5 km vzdáleném Lipně, jízdu na koni, rafting včetně dopravy z hotelu, pronájem jachty, nebo tělocvičny v obci, či nedalekého… Více… tenisového kurtu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Stará škola - Nabízené služby

POZVÁNKA NA VELIKONOČNÍ VEČEŘI V sobotu 3. dubna 2010 se v 18 hodin v hotelu Stará škola koná velikonoční hodování. Servírovány budou šumavské jehněčí speciality přímo z místního chovu. Pro všechny naše hotelové hosty při pobytu aspoň 2 nocí zdarma!

Hotel Stará škola - Vybavení pokojů

Každý pokoj je účelně vybaven, má samostatnou koupelnu se sociálním zařízením a hotelový telefon.

Hotel Stará škola - Možnosti stravování

Naše hotelová restaurace se skládá z jedné větší a dvou menších místností, z čehož je jedna nekuřácká. Zároveň mohou sloužit jako salónky.
V příjemném prostředí restaurace můžete shlédnout stálou expozici moderních českých i zahraničních umělců a v klidu vychutnat souhru kvalitních nápojů a nabízených pokrmů.

Hotel Stará škola - Okolí ubytování

Autobusové nádraží: 20 m Centrum: 50 m Vlakové nádraží: 400 m

Fotografie Hotel Stará škola

Hotel Stará škola
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Stará škola

Velká mapa