Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Iberia, ubytování Opava

Hotel Iberia vznikl rekonstrukcí architektonicky cenných domů z 19. století, který se nachází v samotném centru Opavy. Hotel Iberia vznikl rekonstrukcí architektonicky cenných domů z 19. století, který se nachází v samotném centru Opavy.  Hotel můžete využít pro své služební i soukromé cesty, hned u hotelu se nachází hlídané parkoviště. Součástí hotelu jsou také 2 stylové restaurace Castillo v přízemí a Citadela pod klenbami v suterénu, kde se skvělé najíte nebo si v letních dnech posedíte u svého oblíbeného nápoje pod zastřešenou terasou. Nejenže si u nás skvělé pochutnáte a ubytujete v krásném prostředí, ale v našem klimatizovaném kongresovém centru s vlastním gastronomickým zázemím můžete také uspořádat… Více… nejrůznější firemní školení, prezentace nebo konferencí. A pro pořádání nejrůznějších večírků, hostin a oslav máme salónek, kde se postáráme o to, aby byla Vaše oslava perfektní. Hosté se mohou ubytovat v komfortně zařízených 26 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu. Ubytovací kapacita celého hotelu je 54 lůžek, v 10 pokojích je možno kapacitu zvýšit 1 přistýlkou. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za osobu na noc!

Hotel Iberia - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV se satelitním příjmem, telefonem, WiFi, minibarem.

Hotel Iberia - Možnosti stravování

Skvělý gastronomický zážitek, kvalitní české pivo i zajímavou nabídku kvalitních moravských a španělských vín ocení každý, kdo se rozhodne pro návštěvu naší hotelové restaurace. Součástí hotelu jsou dvě stylové restaurace - Castillo a Citadela, kde si můžete vybrat z české, mezinárodní i tradiční španělské kuchyně. 
Restaurace v přízemí hotelu poskytuje 42 míst v klidném prostředí, které je vhodná pro běžná setkání, pracovní schůzky, rodinné obědy, polední stravování formou menu, odpolední posezení u kávy či jiného oblíbeného nápoje.
Druhá restaurace s kapacitou 40 míst se nachází pod mohutnou sklepní klenbou. Svým stylovým interiérem zaručuje soukromí a je tak vhodná k důvěrným schůzkám, přátelským či firemním setkáním, rodinným oslavám a večírkům. 
V teplých letních dnech jistě oceníte posezení pod zastřešenou terasou, kde si vychutnáte Váš oblíbený nápoj, kávu či zákusek.

Fotografie Hotel Iberia

Hotel Iberia
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Iberia

Velká mapa