Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Malá Rennerovka, ubytování Strážné

Chata Malá Rennerovka leží v nadmořské výšce 1.240 m a nachází se ve střední části Krkonoš - ve významné horské rekreační oblasti – v prostoru zvaném Zadní Rennerovky, přibližně 7 km od Strážného u Vrchlabí a 7 km od Sněžky. Chata Malá Rennerovka leží v nadmořské výšce 1.240 m a nachází se ve střední části Krkonoš - ve významné horské rekreační oblasti – v prostoru zvaném Zadní Rennerovky, přibližně 7 km od Strážného u Vrchlabí a 7 km od Sněžky. Chata nabízí 9 dvou lůžkových pokojů s možností přistýlky, 1 pokoj apartmán s dvěma dvoulůžkový pokoji a jeden rodiny pokoj s dvěma oddělenými 3 lůžkovými pokoji s možností přistýlky.Některé pokoje mají vlastní WC jinak je WC společné na patře.… Více… Každý pokoj má sprchový kout. Hosté mají k dispozici kulečník, šipky a stolní fotbal. Pro nejmenší je zde vybavený dětský koutek, kde se nachází veliké množství hraček. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 495 Kč za osobu na noc!

Malá Rennerovka - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybavené sprchou, některé mají společnou toaletu na chodbě. 

Malá Rennerovka - Možnosti stravování

Zaměřujeme se především na českou tradiční kuchyni s využitím lokálních zdrojů. Rádi Vám vyjdeme vstříc i v případě vegetariánské stravy nebo různých diet a pro skupiny připravíme kompletní jídelníček.
Každý den pro vás pečeme čerstvé housky.
Snídaně jsou podávany formou švédských stolů standardně v době od 8:00 do 9:30.
Obědy podáváme v době od 12:00 do 14:00 s možností výběru ze dvou hotových jídel. Návštěvník restaurace si může vybrat z minutkového jídelního lístku.
Večeře výběrem ze dvou hotových variant se podává od 18:00 do 19:30.

Malá Rennerovka - Okolí ubytování

Vzhledem k poloze Malé Rennerovky v KRNAPu je potřebné povolení pro vjezd pro každé vozidlo. Parkování u boudy je v zpoplatněno částkou ve výši 500,- Kč. Parkování zdarma je možné na záchytném parkovišti Strážné - Lom (7km). Každý klient má navíc možnost vyjet k objektu svým vozem, ubytovat se, auto odvést na parkoviště a vrátit se se správcem (obvykle po večeřích). Tato služba je zdarma. V případě zájmu o vyjetí až k boudě nám prosím zašlete SPZ vozidla nejpozději 4 dny před začátkem pobytu. Rezervaci parkovacího místa doporučujeme co nejdříve.
V případě sněhu je doprava zajištěna skútrem ze záchytného parkoviště Strážné-Lom (GPS: 50°40'44.878"N 15°37'11.244"E, parkovné 70,-Kč/den), které je vzdáleno cca 7000 m od chaty. Cena za jednu cestu: Dospělá osoba - 150 Kč/dospělý/1 cesta, za 100 Kč/děti do 15 let/1 cesta, zdarma pro děti do 2 let (bez nároku na sedadlo), doprava zavazadel zdarma. Hromadné odvozy jsou organizovány na 11, 14 a 18 hodin. Sraz cca 15 minut před odjezdem. Čas odjezdu ze záchytného parkoviště a upřesnění, zda máte zájem pouze o odvoz zavazadel nebo také o svoz osob nám prosím upřesněte alespoň 4 dny před nástupem na pobyt. V případě neobjednání času dopravy nebude doprava poskytnuta a budeme počítat s dopravou – pěšky.

Fotografie Malá Rennerovka

Malá Rennerovka
Zvětšit fotografii

Mapa Malá Rennerovka

Velká mapa