Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


B&B Krumlov, ubytování Bohdalovice

B&B Krumlov „U nás se budete cítit jako na zámku.“ Romantické ubytování ve stylu Bed & Breakfast v srdci Českého Krumlova. Zažijte nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších měst České republiky. Naše elegantní pokoje Vás okouzlí svým komfortem a přenesou Vás časem zpět do minulosti. Nasajte u nás tu pravou atmosféru středověkého centra Český Krumlov, sídla mocných krumlovských rodů a nechte se rozmazlit naším nejmilejším personálem. Těšíme se na Vás. B&B Krumlov „U nás se budete cítit jako na zámku.“ Romantické ubytování ve stylu Bed & Breakfast v srdci Českého Krumlova. Zažijte nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších měst České republiky. Naše elegantní pokoje Vás okouzlí… Více… svým komfortem a přenesou Vás časem zpět do minulosti. Nasajte u nás tu pravou atmosféru středověkého centra Český Krumlov, sídla mocných krumlovských rodů a nechte se rozmazlit naším nejmilejším personálem. Těšíme se na Vás. Zažijte nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších měst České republiky. Naše elegantní pokoje Vás okouzlí svým komfortem a přenesou Vás časem zpět do minulosti. Historie domu totiž sahá až do raného středověku s novodobými úpravami z převážně 19. století. Kulturní a historické dědictví města Český Krumlov Vám dopřeje jak velkolepý turistický zážitek, tak i harmonii ve vyhlášených uklidňujících zónách. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 800 Kč za osobu na noc!

B&B Krumlov - Vybavení pokojů

Náš luxusní pokoj De Luxe Chamber inspirovaný zámeckým stylem a moderním komfortem Vám dopřeje 37m² světlého prostoru a koupelnu se sprchovým koutem. Kouzlo pokoje De Luxe Vás naplní harmonií a klidem. A pro dokonalý zážitek Vám doneseme snídani až na pokoj. Co víc si přát?
Ponořte se do elegance pokoje Exclusive Chamber, který je též inspirován zámecko-moderním stylem. Vlastní koupelna s vanou vybízející ke koupeli při svíčkách a útulný luxusní prostor o rozloze 37m² Vás naplní romantickou náladou. Po dokonale strávené noci Vám dokonce přineseme snídani až na pokoj. Nechte se snově rozmazlovat.

B&B Krumlov - Možnosti stravování

Ubytování ve stylu Bed & Breakfast. Snídaně je tak součástí ubytování.

B&B Krumlov - Okolí ubytování

Najděte si chviličku na pohádkový odpočinek v Zámecké zahradě (včetně večerních představení v divadle s otáčivým hledištěm), na náplavkách, Jelení a Pivovarské zahradě, to vše pár kroků od našeho B&B Krumlov. Dům, jež byl prohlášen nemovitou kulturní památkou, naleznete hned pod I. nádvořím Zámku Český Krumlov na ulici Latrán, v bezprostřední blízkosti hlavního vstupu do areálu zámku. Pouhých pár kroků od unikátních Klášterů Český Krumlov, kde na Vás dýchne poznání snoubené s prvotřídním zážitkem, a co by kamenem dohodil od nádherných parků, ukrytých v tajemných zákoutích města.

Fotografie B&B Krumlov

B&B Krumlov
Zvětšit fotografii

Mapa B&B Krumlov

Velká mapa