Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Selský Štít, ubytování Olešník

Jsme nový rodinný wellness penzion Selský Štít v malebné jihočeské obci Olešník, který se nachází 7,5 km severozápadně od Hluboké nad Vltavou, nedaleko Českých Budějovic.  Jsme nový rodinný wellness penzion Selský Štít v malebné jihočeské obci Olešník, který se nachází 7,5 km severozápadně od Hluboké nad Vltavou, nedaleko Českých Budějovic.  Penzion nabízí ubytování v pohodlných dvoulůžkových pokojích a rodinných apartmánech.  Pobyt Vám zpříjemní luxusní FITNESS a WELLNESS zóna se saunou a whirlpoolem. Zábavu pro celou rodinu nabízí originální ADVENTURE GOLF s umně vybudovanou rybniční soustavou, nacházející se na nádvoří statku. Poloha penzionu je ideální k podnikání výletů po okolí a poznávání jižních… Více… Čech. Cyklisté jsou zde vítáni.  Při teplých letních večerech můžete posedět na prostorné venkovní terase, kde milovníci grilovaného jídla mají možnost využít venkovního grilování.  Zdarma je k dispozici připojení k internetu WI-FI. ADVENTURE  GOLF  Adventure Golf se nachází v areálu wellness penzionu. Tvoří ho osmnáct greenů s jamkami. Najdete zde  terénní nerovnosti, předěly a vyvýšeniny, kameny, vodní a písečné překážky. Specifikem našeho hřiště je ojedinělá a funkční vodní soustava v kombinaci s příjemnou atmosférou restaurace.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Selský Štít - Vybavení pokojů

Celková ubytovací kapacita je 15 pevných lůžek s možností přidání přistýlek. Každý z pokojů je vybaven LCD TV, WiFi připojením, lednicí , varnou konvicí a samostatnou koupelnou s WC a sprchovým koutem. 

Penzion Selský Štít - Možnosti stravování

Celodenní stravování zajišťuje stylová RESTAURACE penzionu, která Vám nabídne domácí kuchyni. Snídaně jsou podávány v restauraci penzionu. 

Penzion Selský Štít - Okolí ubytování

Wellness část penzionu SELSKÝ ŠTÍT | OLEŠNÍK 11 je určena pro všechny aktivní hosty, kteří touží po upevnění kondice a relaxaci.
POSILOVNAje vybavena moderními stroji a nabízí komplexnost Vašeho tréninku. Využít můžete také speciální oddělené cvičební dny pro ženy a muže. Stroje jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. V posilovně můžete získat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu. Přijďte k nám vybít přebytečnou energii a každodenní stres.
SAUNAPro vyznavače relaxace je připravena finská SAUNA s kapacitou až 10 osob v příjemném přírodním interiéru. Sauna, neboli relaxační lázeň, při teplotách od 70° do 100°C a relativní vlhkosti od 3% do 20% je odedávna využívána k detoxikaci organismu, zlepšení mentálního zdraví a snížení bolestí. Saunování přináší psychickou i fyzickou relaxaci těla, pomáhá posilovat krevní oběh a odolnost organismu. Prohřejte své tělo i mysl a uvolněte unavené svaly! Ochladíte se v klasickém bazénku se studenou vodou, nebo ve stylové sprše.
WHIRLPOOLHydromasáž, jak ji známe, se zrodila ve druhé polovině dvacátého století, když moderní technologie umožnily kombinovat vodní lázeň s masáží. Hydromasáž je ale starodávná praxe koupele jako způsobu léčení a upevnění pocitu zdraví. Voda se obohacuje vzduchem a vhání čerpadlem do vany, vzniká tak jedinečný aspekt masáže, prováděné nikoli rukama, ale dvěma primárními prvky, které jsou základem života – vodou a vzduchem.Přijměte naše pozvání k relaxaci a odpočinku.

Fotografie Penzion Selský Štít

Penzion Selský Štít
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Selský Štít

Velká mapa