Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata Max, ubytování Roudno

Chata Max nabízí ubytování v lokalitě Slezská Harta, obec Volárna mezi obcemi Nová Pláň a Roudno. Chata Max nabízí ubytování v lokalitě Slezská Harta, obec Volárna mezi obcemi Nová Pláň a Roudno. Nadstandardně zařízená chata určená pro celoroční pobyt s wi-fi sítí v celém objektu. Chata má kapacitu 8 osob (6 x postel, 2 x přistýlka). Chata je vybavena ústředním topením a vytápění je zajišťováno plně automatickým kotlem na pevná paliva. K dispozici je také terasa s dřevěným zahradním nábytkem, elektrický gril a zahradní ohniště s roštem pro grilování, bazén Marimex Tampa 3x0,76 m s filtrací. Cena nezahrnuje spotřebu el. energie, vody a závěrečný úklid - klienti provádí sami, objekt předají uklizený nebo lze… Více… zajistit konečný úklid za příplatek 1.000,- Kč, klienti pak zajistí pouze úklid kuchyňské linky a vynesení odpadu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Chata Max - Vybavení pokojů

TV se satelitem, krb, kombinovaná lednice, sklokeramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí.
      
 

Chata Max - Okolí ubytování

V Nové Pláni Vám nabízíme možnost vyjížděk na koních v okolí Slezské Harty. Pro malé jezdce je k dispozici i poník. Vyjížďky probíhají v doprovodu zkušených jezdců.
 

Fotografie Chata Max

Chata Max
Zvětšit fotografii

Mapa Chata Max

Velká mapa