Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Lacembok, ubytování Luže

Penzion Lacembok najdete v malebném městečku Luže, které se nachází nedaleko Litomyšle. Penzion Lacembok najdete v malebném městečku Luže, které se nachází nedaleko Litomyšle. Penzion se nachází v horním rohu náměstí historického města Luže. Objekt Penzionu Lacembok je prozatím zrekonstruován ve svém přízemí, kde se nacházejí dva třílůžkové pokoje. V přízemí se nachází také velká vstupní hala, kde je umístěno posezení a informační materiály. Prostorná hala slouží plně návštěvníkům penzionu – lze zde zaparkovat např. kočárek nebo jízdní kola, která se také dají parkovat v uzavřeném dvoře objektu. Dále je personál penzionu připraven poskytnout veškeré turistické informace, v případě domluvy dopravit své… Více… klienty na požadované místo. Penzion Lacembok může na pokoj poskytnout dětskou postýlku, vaničku na koupání.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Lacembok - Vybavení pokojů

Zádveří a vstupní chodby pokojů penzionu slouží jako odkládací místo pro obuv a svrchní oblečení.
V propojovací chodbě do hlavního pokoje se nacházejí vstupy do samostatného sociálního zařízení a koupelny se sprchovým koutem.
Ohřev vody je lokální pro každý pokoj samostatně.
V hlavním pokoji se nalézá jedna manželská postel a jedno samostatné lůžko, které při ubytování méně jak třech osob slouží jako pohovka.
V pokoji je stůl a dvě židle s područkami.
Součástí vybavení pokoje je kuchyňský kout se dřezem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, bezhlučnou lednicí a kávovarem.
Dále se v pokoji nalézá volně přístupné wi-fi, tablet pro vyhledávání informací a také televize s internetovým vysíláním.

Penzion Lacembok - Možnosti stravování

Penzion Lacembok svým hostům nabízí rozmanitou snídani s donáškou na pokoj.
Ostatní stravování je možno v restauraci Vídeň, která je cca 30m od penzionu, popřípadě v některé restauraci ve vedlejších městech.
Na pokoj je možné objednat pizzu z nedaleké Pizzerie Pietro Skuteč.

Penzion Lacembok - Okolí ubytování

Penzion Lacembok je umístěn v malebném městě Luži, kde se nachází mnoho významných památek, zejména hrad Košumberk, Poutní kostel  Panny Marie na Chlumku, synagoga a mnoho menších sakrálních staveb a také Hamzova léčebna, kterou založil MUDr.František Hamza roku 1901 vzhledem ke zdejšímu čistému ovzduší.

Fotografie Penzion Lacembok

Penzion Lacembok
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Lacembok

Velká mapa