Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartments Bohemia Rhapsody, ubytování Karlovy Vary

Luxusní apartmány Bohemia Rhapsody se nacházejí v historické budově naproti hlavnímu léčebnému prameni Vřídlo s výjimečným výhledem na řeku a historické památky. Lázeňské kolonády, léčivé prameny, restaurace, kavárny a obchody přímo v okolí, přímý přístup do lázeňských lesů nedaleko vchodu do budovy. Luxusní apartmány v historické budově naproti hlavnímu léčebnému prameni Vřídlo s výjimečným výhledem na řeku a historické památky. Lázeňské kolonády, léčivé prameny, restaurace, kavárny a obchody přímo v okolí, přímý přístup do lázeňských lesů nedaleko vchodu do budovy. Celý dům je po kompletní rekonstrukci a všech 8 apartmánů o rozměrech 40 m2 nebo 55 m2 je plně a moderně vybaveno při zachování… Více… historizující atmosféry.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 440 Kč za osobu na noc!

Apartments Bohemia Rhapsody - Vybavení pokojů

Každý z apartmánů o velikosti 40 m2 nebo 55 m2 se skládá z oddělené ložnice s manželskou postelí a z obývacího pokoje s pohodlným rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmostí.
Všechny apartmány též nabízí kuchyňský kout s ledničkou, varnou deskou, mikrovlnou troubou, kávovarem Nespresso, rychlovarnou konvicí a toastovačem. V apartmánech 40 m2 je kuchyňský kout součástí obývacího pokoje a v některých apartmánech o rozloze 55 m2 jsou kuchyně plně oddělené. Některé z apartmánů disponují balkónem.
Všechny jednotky jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, sejfem a zabezpečenou Wi-Fi zdarma. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici.

Fotografie Apartments Bohemia Rhapsody

Apartments Bohemia Rhapsody
Zvětšit fotografii

Mapa Apartments Bohemia Rhapsody

Velká mapa