Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Stará Škola Penzion, ubytování Strážné

Penzion Stará Škola je rodinný penzion v srdci Krkonoš ležící v obci Strážné. Penzion Stará Škola je rodinný penzion v srdci Krkonoš ležící v obci Strážné. Je Vám k dispozici komfortní ubytování s celkovou kapacitou 30 lůžek, restaurace s krbem, bar, společenská místnost s kulečníkem, šipkami a sauna. V budoucnosti zde plánujeme zřídit také Whirlpool. Ubytování nabízíme ve čtyř, tří a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V horním patře je Vám k dispozici malá kuchyňka. Myslíme i na ty nejmenší hosty, v penzionu je k dispozici dětská postýlka a jídelní židlička. Budova penzionu prošla vnitřní a vnější rekonstrukcí. Součástí pokojů jsou nově zrekonstruované sociální zařízení. Při pobytu… Více… kratším než 3 noci +50,- noc/os Při pobytu kratším než 3 noci +50,- noc/os

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 480 Kč za osobu na noc!

Stará Škola Penzion - Vybavení pokojů

Penzion nabízí k ubytování 1 dvoulůžkový, 2 třílůžkové a 5 čtyřlůžkových pokojů se samostatným sociálním zařízením.
V penzionu je společná jídelna s krbem, společenská místnost s kulečníkem a šipkami a v mezipatře je za poplatek k dispozici sauna. Během dne i večer Vám je k dispozici bar se studenou kuchyní. V horním patře je k dispozici malá kuchyňka a box s televizí.

Stará Škola Penzion - Možnosti stravování

Restaurace penzionu Stará škola o kapacitě 30 míst s výhledem do údolí a na sjezdovku se nachází v přízemí budovy. Součástí restaurace je krb, který ji v zimních měsících dodává příjemnou atmosféru.
Restaurace se orientuje především na poctivou českou kuchyni. Nabízíme Vám alkoholické, nealkoholické, studené a teplé nápoje.
Ubytovaným hostům jsou v restauraci podávány snídaně, formou buffetu, a večeře. Po domluvě lze stravování upravit dle Vašich požadavků.

Fotografie Stará Škola Penzion

Stará Škola Penzion
Zvětšit fotografii

Mapa Stará Škola Penzion

Velká mapa