Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmán Wellness, ubytování Žďár

Apartmány Wellness nabízí ubytování ve dvou oddělených apartmánech v Českém Ráji. Apartmány Wellness nabízí ubytování ve dvou oddělených apartmánech v Českém Ráji. Každý apartmán nabízí ubytování až pro 6 osob.  Samozřejmostí je WIFI v celém objektu. Na oploceném pozemku – zahradě se nachází venkovní bazén 7,3x3,7,na břehu můžete na lehátkách vystavit tělo slunci. Pro ty aktivní nabízíme hřiště vhodné na badbinton, nohejbal, volejbal, dále dětské herní prvky. Po dlouhém dni můžete grilovat flákotu masa a spláchnout dobrým pivem z Českého ráje na vaší terase s posezením. Večer se můžete zaposlouchat do žabího zpěvu z nedalekých rybníků a pohodlně se uložit k spánku na kvalitních matracích. Pro Vašeho… Více… plechového miláčka máme přichystané stání na oploceném pozemku.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Apartmán Wellness - Nabízené služby

V rámci objektů Apartmány Richtrovi, Apartmán Wellness a Roubenka v českém ráji je možno využívat Benefit plus.

Apartmán Wellness - Vybavení pokojů

Apartmán Wellness I.
Tento komfortní apartmán vám nabídne relaxační pobyt pro 6 osob. Ubytování je bezbariérové, k dispozici je hydromasážní wellness vana pro 6 osob a infrasauna. Dále koupelna a WC, 2 ložnice, vybavená kuchyňská linka s obývacím pokojem, vysokorychlostní internet v každé místnosti.
Apartmán Wellness II.
Tento rodinný apartmán je vhodný především pro rodinu s dětmi a to až pro 6 osob. K dispozici je 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj, vybavená kuchyňská linka s obývacím pokojem, koupelna, WC, WIFI mini kavárna, vysokorychlostní internet. Samozřejmostí je WIFI v celém objektu. Na oploceném pozemku se nachází bazén, herní prvky pro děti - (ve výstavbě) a samozřejmostí je venkovní posezení s grilem nebo u ohniště. Pro vašeho plechového miláčka máme přichystané stání na oploceném pozemku.

Apartmán Wellness - Okolí ubytování

V nejbližším okolí hrad Kost, údolí Plakánek, zámek Humprecht, skalní města, Drábské světničky, zřícenina hradu Valečov, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Sychrov. Nespotečné množství cyklotras.
Prachovské skály: Prachovské skály tvoří pískovcové skalní město. Díky otevřeným náhorním plošinám můžete využít vyhlídek, z nichž budete mít celý Český ráj jako na dlani. Dále poskytují zájemcům široké možnosti horolezectví, kdy je navíc obklopuje nádherná příroda.
Hrad Kost: Jedním z nejzachovalejších, nejvýznamnějších a zároveň posledních středověkých hradů v České republice je hrad Kost.
Šťastná země: Přírodní zábavní dětský areál Šťastná země nabízí návštěvníkům nejenom originální programy podpořené množstvím doprovodných aktivit, ale také dřevěný hrad, trpasličí vesničku, houpačky, prolézačky, či pískové rýžoviště s pravými českými granátky, a také oblíbené vzduchové trampolíny a prožitkový Geopark.
Hrad Trosky: Bizarní zřícenina gotického hradu z konce 14.století se stala jedním ze symbolů Ćeského ráje. Vybudování hradu na dvou strmých čedičových skaliscích učinilo z Trosek nedobytný hrad - nikdy nebyl vojensky dobyt. Při prohlídce má návštěvník možnost seznámit se s historií hradu a vystoupat na věž "Babu" i na vyhlídku pod věží "Panna", které skýtají jedinečný rozhled do okolní krajiny.
Zámek Hrubá skála: Zámek Hrubá Skála, původním názvem hrad Skála byl postaven ve 14.století na mohutných pískovcových skalách. Název Hrubá Skála vznikl pro odlišení od Malé Skály. Po mnoha požárech byl původně gotický hrad přestavěn na renesanční zámek. Pro návštěvníky je zpřístupněna vyhlídková věž, z níž se nabízí pěkný výhled na okolní krajinu především Hruboskalsko, hrad Trosky, vrchy Tábor a Kozákov.

Fotografie Apartmán Wellness

Apartmán Wellness
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmán Wellness

Velká mapa