Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel, restaurace & penzion Beta, ubytování Bzenec

Hotel Beta situovaný v centru malebného, historického centra Bzence vám nabídne komfortní ubytování, kde se budete cítit jako doma. Hotel Beta, který se nachází ve starobylém městě Bzenci, v srdci Strážnicka, vám poskytne špičkové ubytování a gastronomické služby tak, abyste v tomto kraji zapomněli na starosti všedních dnů. V srdci vinařského ráje jižní Moravy ochutnáte kvalitní vína z místních vinohradů. V nově postaveném hotelu jsme pro vás připravily moderní, plně vybavené pokoje. Při jejich zařizování jsme si kladli za cíl vytvořit harmonické prostředí ve kterém se vám bude líbit a bude vás inspirovat k poznávání zdejšího kraje. Celým interiérem se již od vstupu do hotelu prolíná láska k vínu a zdejším vinicím,… Více… kterou můžete spatřit i ve výzdobě pokojů. Hotel Beta nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel disponuje 10 pokoji s celkem 24 lůžky. Naše celková kapacita činí 44 lůžek. Hotelová část disponuje 10ti pokoji Hotel Beta vám nabízí jedinečný a moderně zařízený salonek s kapacitou 70 míst, který je vhodný k uspořádání narozeninových oslav, svatebních tabulí, firemních akcí a večírků. Součástí salonku je bar s posezením a možností servírování rautů nebo občerstvení. Dále je salonek vybaven projektorem, audio a video technikou. V penzionu Beta nabízíme ubytování levnějšího charakteru. Nicméně se jedná o velmi komfortní a moderně vybavené pokoje. Penzion Beta nabízí ubytování ve vkusně a komfortně zařízených pokojích. Penzion disponuje 10ti pokoji s celkem 20ti lůžky. Ceny pro pokoje v penzionu Beta jsou uvedené bez snídaně.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 575 Kč za osobu na noc!

Hotel, restaurace & penzion Beta - Vybavení pokojů

Hotel
Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem, ledničkou a sprchovým koutem. Ve druhém podlaží hotelu jsou pokoje navíc vybaveny klimatizací. Bezdrátový internet je bezplatně dostupný ve všech prostorách hotelu.
Apartmány jsou navíc vybaveny vanou a jsou rozměrově prostornější.
 
Penzion
Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem a sprchovým koutem. Bezdrátový internet je bezplatně dostupný ve všech prostorách penzionu.

Hotel, restaurace & penzion Beta - Okolí ubytování

Jedinečná oblast moravského Slovácka skýtá nepřeberné množství zážitků. Hotel Beta, který se nachází ve starobylém městě Bzenci, v srdci Strážnicka, vám poskytne špičkové ubytování a gastronomické služby tak, abyste v tomto kraji zapomněli na starosti všedních dnů. V srdci vinařského ráje jižní Moravy ochutnáte kvalitní vína z místních vinohradů.
Starý Hrad
Královský hrad ve Bzenci prokazatelně stával dle nálezů úlomků keramiky již v polovině 13. století na kopci „Starý hrad” nyní s pozůstatky barokní kaple sv. Floriána. Hrad byl dozajista kamenný a o jeho důležitostí svědčí i fakt že byl střediskem hradských úřadů, které dříve byly v Břeclavi, poté se přesunuli do Vracova, a pak roku 1315 do Bzence.
Bzenecká lípa
V zámeckém parku stojí prastará lípa. Na kamené dvojjazyčně psané desce u lípy čteme, že podle záznamu z roku 1771 byla tato lípa již v roce 1604 přes 500 let stará. Opodál stávala druhá stará lípa. měla vyhnilé kořeny, a tak ji silný vichr před mnoha lety s kořenů vyvrátil. Pod ní je vinný sklep a tak zřejmě velmi živořila.
Bzenecký zámek
Dnešní podoba zámku je již třetí v jeho historii. Původně zde stávala tvrz, která po zániku bzeneckého hradu měla šlechtě vytvořit šlechtě důstojné panské obydlí. Jiří z Kravař, majitel bzeneckého panství, dal v roce 1450 postavit v místech dnešního zámku tvrz. Po jeho smrti roku 1466 koupil bzenecké panství Mikuláš Kropáč z Nevědomí. Od roku 1510 do roku 1588 se na panství vystřídalo několik majitelů. Patřili k nim i Žerotínové. V roce 1588 vyženil bzenecké panství pan kašpar Pruskovský, jehož rod (později se psali Proskovští) vlastnil Bzenec až do roku 1769. Kolem roku 1600 byla tvrz zbourána a na jejím místě byl postaven zámek ve slohu renesance.

Fotografie Hotel, restaurace & penzion Beta

Hotel, restaurace & penzion Beta
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel, restaurace & penzion Beta

Velká mapa