Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Restaurace & Penzion Rochota, ubytování Dobříš

Ubytování s překrásným výhledem na ovocný sad a brdské lesy Vám přinese odpočinek, relaxaci a klid, kterého je v rušných městech nedostatek. Užijte si nerušené soukromí v krásném prostředí brdských lesů. Pro Vaši pohodu a odpočinek nabízíme saunu a vířivou vanu. Restaurace & Penzion Rochota nabízí ubytování s překrásným výhledem na ovocný sad s brdskými lesy Vám přinese odpočinek, relaxaci a klid, kterého je v rušných městech nedostatek. Užijte si nerušené soukromí v krásném prostředí brdských lesů. Nabízíme ubytování v 6ti komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním moderně zařízeným sprchovým koutem. Každý z pokojů má vlastní terasu s posezením a výhledem do malebné… Více… přírody. Kvalitní postele king size a luxusní peřiny se sametovým povlečením umocní Váš příjemný odpočinek.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 919 Kč za pokoj na noc!

Restaurace & Penzion Rochota - Nabízené služby

 
Pro Váš nejšťastnější životní krok nabízíme svatbu na míru.
Našim cílem je, abychom z Vaší svatby pro Vás zajistili ojedinělou a nezapomenutelnou událost. Ke každé svatbě přistupujeme s ohledem na individuální požadavky snoubenců. Všechna přání, i ta sebemenší, jsou velice důležitá. S tím souvisí smysl pro detaily a hlavně bezchybná organizace, která je naším cílem.
Našim přáním a hlavně největší starostí, je spokojenost našich klientů. Zajistíme, že i svatba s omezeným rozpočtem, bude pro všechny originálním a nezapomenutelným zážitkem. Díky našim službám se Vám dostane více času na oslavu a radování se z Vašeho jedinečného a velkého dne.

Restaurace & Penzion Rochota - Možnosti stravování

V naší útulné restauraci můžete ochutnat klasickou českou kuchyni v moderním pojetí. Vaříme z čerstvých surovin a z produktů od lokálních dodavatelů. Využíváme nabídku lesních plodů a bylinek z naší zahrádky.
Těšíme se na Vaší návštěvu a doufáme, že Vám u nás bude chutnat.

Restaurace & Penzion Rochota - Okolí ubytování

Pension se nachází cca 35km od Prahy, 7 km od hradu Karlštejn, uprostřed brdských lesů. 3km od bývalé vojenské základny, na křižovatce cyklistických tras.
Doprava autem - přes obec Halouny. Pak pěšky nebo na kole.

Fotografie Restaurace & Penzion Rochota

Restaurace & Penzion Rochota
Zvětšit fotografii

Mapa Restaurace & Penzion Rochota

Velká mapa