Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hostel Opletalova, ubytování Praha 1

Hostel Opletalova má ideální polohu v centru města, poblíž všech turistických památek, restaurací, barů a nočních klubů. Také jsou poblíž nákupní centra a non stop minimarket. Hostel Opletalova má ideální polohu v centru města, poblíž všech turistických památek, restaurací, barů a nočních klubů. Také jsou poblíž nákupní centra a non stop minimarket. Hostel Opletalova má jednoduše zařízené pokoje, většinou dvou a čtyř lůžkové. Poskytuje možnost ubytovat větší skupiny, ale i dvojice či rodiny. Sociální zařízení a koupelny jsou společné na chodbě. Na každém pokoji máte k dispozici hotelové povlečení, ručníky. Na recepci je možné zapůjčit si rychlovarnou konvici, fen, žehličku, žehlící prkno. Můžeme pro Vás… Více… objednat transfer/taxi z letiště do hostelu a zpět. Též tu je soukromé parkoviště za cenu 25eur na noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 175 Kč za osobu na noc!

Hostel Opletalova - Vybavení pokojů

Pokoje jsou dvoulůžkové (min. kapacita) až 6-7 lůžkové (max. kapacita). Dvoulůžkové pokoje mají dvě oddělené postele, skříň (komodu), stolek a židle, lednice. Ve vícelůžkových pokojích jsou palandy, lednice, stůl, sedačky, skříň.

Hostel Opletalova - Možnosti stravování

Náš přátelský personál vám poradí, kam jít a co dělat v Praze, to vše v závislosti na vašich potřebách. Turistická místa, bary, hospody, restaurace, také vám poskytneme mapu města a hromadné dopravy, kde budou označeny nejzajímavější místa.
Snídaní si můžete objednat na recepci jeden den předem do 21.00
Výběr snídaně v menu, cena pro jednu osobu od 6 eur nebo 150,- Kč
V okolí hostelu jsou restaurace Ferdinanda, Istanbul Kebab, Sherwood, DeliVeit.

Hostel Opletalova - Okolí ubytování

Hostel Opletalova je přimo v centru Prahy, 100 metrů od Hlavního nádraží, 5 min. od Staroměstského náměstí, 100 metrů od Václavského náměstí, 5 min. od autobusového nádraží Florenc. Také v pěší blízkosti je Národní muzeum a Státní Opera. Nedaleko hostelu je supermarket ALBERT nebo non stop minimarket.
Dopravní dostupnost z letiště je ve dvou variantách:
1. Transfer LETIŠTĚ-HOSTEL a zpět 
-650,- Kč (1 až 4 os.)
-900,- Kč (5 až 8 os.)
2. AE airport express BUS
-jede do konečné zastávky Hlavní nádraží, od zastávky 5 min. pěšky (směrem ulice Opletalova)
3. Městská hromadní doprava
-z letiště jede bus 119 na konečnou Nádraží Veleslavín (zelená linka metra). Metrem se dostavíte na zastávku Můstek, a od Můstku (po Václavském náměstí) rovně cca. 300 m. Pak doprava do ulice OPLETALOVA.

Fotografie Hostel Opletalova

Hostel Opletalova
Zvětšit fotografii

Mapa Hostel Opletalova

Velká mapa