Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


STEELHOTEL, ubytování Třinec

Hotel STEELHOUSE v centru Třince Vám nabízí ubytování v pokojích BUSINESS a STANDARD. Prostory pro jednání a pořádání společenských, soukromých i firemních akcí. Posezení ve STEELBAR a STEELRESTAURANT.  Služby recepce můžete využít od 6:00 do 22:00 hodin. WI-FI připojení k internetu na každém pokoji. Bezbariérový přístup.  Hotel STEELHOUSE je jedinečná budova, která nabízí mnoho na jednom místě. Díky své poloze v rámci města je velmi dobře dostupná a spojuje v sobě mix gastronomie, ubytování, společenských a komerčních prostor, které jsou velmi stylovým a příjemným prostředím pro firemní večírky, konference, školení, rodinné oslavy, plesy nebo významná jednání vyžadující neutrální půdu. K těmto účelům lze… Více… využít 3 salonky, z nichž ten největší, který zároveň slouží jako restaurace skýtá kapacitu až 130 míst.  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 590 Kč za osobu na noc!

STEELHOTEL - Vybavení pokojů

POKOJE - Business - Ubytování v těchto pokojích je určeno především pro obchodníky, ale i pro turisty hledající kvalitní služby. Kapacita: 24 pokojů moderně vybavených, možnost přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem a županem (nutno vyžádat na recepci), LCD TV, skříní, stolem, židlemi, WI-FI připojením na internet, hygienickými doplňky (šampón, mýdlo, šicí set, koupací čepice aj.), ručníky, osuškami a minerální vodou. APARTMÁNY Business i Standard - Kapacita: 5 apartmá moderně vybavených, z toho 3 apartmá lze doporučit pro handicapované. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem a županem (nutno vyžádat na recepci), LCD TV, skříní, stolem, židlemi, WI-FI připojením na internet, hygienickými doplňky (šampón, mýdlo, šicí set, koupací čepice aj.), ručníky, osuškami a minerální vodou. POKOJE - Standard - Kapacita: 25 pokojů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD TV, skříní, stolem, židlemi, WI-FI připojením na internet, hygienickými doplňky (šampón, mýdlo), ručníky a osuškami.

STEELHOTEL - Možnosti stravování

V budově STEELHOUSE naleznete také STEELRESTAURANT, STEELBAR a SPOLEČENSKÉ SALÓNKY. STEELRESTAURANT je ideálním místem pro setkání s obchodními partnery, kolegy nebo přáteli. Hotelová restaurace nabízí polední menu i klasický výběr Á la carte. Lákavé a nápadité polední menu zajisté potěší každého, kdo má rád českou klasiku i hosty, kteří se nebojí nových kombinací a chutí. K dobrému jídlu patří rovněž kvalitní vína, která si vyberete z naší vinotéky. STEELBAR je volně propojený s restaurací a představuje stylové moderní posezení. Nabízí speciální sezónní drinky, čerstvou kávu a snídani podávanou od 7:00 hodin. Proto je příhodný i pro pracovní snídaně, které jsou pestré od uzenářské přes "FIT" snídaně.V příjemném prostředí těchto zařízení Vám můžeme nabídnout bohatý výběr jídel podávaný formou klasického nebo rautového menu. A samozřejmě k dobrému jídlu patří rovněž kvalitní vína, která si vyberete z naší vinotéky.

STEELHOTEL - Okolí ubytování

Díky strategické poloze v rámci města je hotel snadno přístupný autobusem, veřejnou dopravou i autem a také poslouží jako ideální výchozí bod, pokud míříte za kulturou či aktivním odpočinkem, na výlet do okolních kopců i nákupy do nedalekého Polska. Výškový komplex STEELHOUSE najdete u náměstí Svobody, zaparkujete na parkovišti přímo před budovou. Z třineckého autobusového nádraží dojdete k hotelu pěšky za necelou půlhodinku, z nejbližší železniční stanice Třinec centrum, odkud jezdí spoje do Ostravy, Bohumína i Žiliny, to zvládnete zhruba za 8 minut.

Fotografie STEELHOTEL

STEELHOTEL
Zvětšit fotografii

Mapa STEELHOTEL

Velká mapa