Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel U Vlašského dvora, ubytování Kutná Hora

Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí. V třípodlažním hotelu nabízíme kvalitní ubytování v 10 dvoulůžkových standardně vybavených pokojích. V jejich vybavení nechybí vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, TV + SAT, telefon s přímou volbou a připojením na internet. Hotelové služby: buzení, praní a čištění prádla, poštovní služby, faxové služby, hotelový trezor, zajišťování taxi, zajišťování vstupenek na kulturní či sportovní akce, okružní prohlídky, pronájem automobilů, půjčovna… Více… jízdních kol. K zapůjčení vysoušeč vlasů, žehlička. Parkoviště osobních automobilů na ulici před budovou hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 875 Kč za osobu na noc!

Hotel U Vlašského dvora - Možnosti stravování

Celková kapacita restaurace je 70 míst.
Je zde pro Vás připraven široký výběr z pokrmů české i mezinárodní kuchyně, tradiční české kulinářské speciality, vybrané sladké speciality či značková vína.

Hotel U Vlašského dvora - Okolí ubytování

Mezi nejnavštěvovanější kutnohorské památky patří Vlašský dvůr, gotický chrám sv. Barbory či unikátní Kostnice.
Sportovně založení klienti jistě ocení blízkost Plaveckého bazénu, bowlingu či tenisových kurtů. Zdejší romantické okolí láká i k výletům na kole.
10 min. chůze vzdálená zastávka MHD, z níž se dostanete na hlavní vlakové nádraží ČSD.
Ideální dostupnost hlavního města Prahy – přímé vlakové spojení Kutná Hora - Praha v trvání cca 1 hod. Letiště Praha Ruzyně vzdáleno 90 km cca 1,5 hodiny jízdy autem.

Fotografie Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel U Vlašského dvora

Velká mapa