Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


U Větrné víly, ubytování Křižany

Penzion U Větrné víly se nachází v Lužických horách na okraji vesnice jménem Žibřidice. Penzion U Větrné víly nabízí jedinečně stylové ubytování v apartmánech. Můžete se ubytovat v jednom z pěti apartmánů. Hosté mohou využít zahradu penzionu s grillem a příjemným posezením. Pro děti je zde nachystané krásné dětské hřiště s houpačkami, skulazvkou, trampolínou a pískovištěm.  Každý apartmán je vybaven WIFI připojením. Své automobily mohou hosté zaparkovat přímo před objektem na velikém parkovišti. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

U Větrné víly - Nabízené služby

Vážení svatebčané, děkujeme, že jste se na nás obrátili ve věci zajištění realizace Vašeho svatebního dne a svatební party.V našem rodinném penzionu U Větrné víly Vám můžeme nabídnout:
Zrekonstruovanou stáj včetně odděleného zázemí (přípravna pokrmů apod.) s kapacitou až pro 100 osob a to včetně zapůjčení pípy, setu na umývání sklenic, stolů, židlí, veškerého jídelního a nápojového servisu, venkovní ozdobné slavobrány, lavic pro obřad, 5 pivních souprav pro venkovní posezení Zrekonstruovanou stodolu s kapacitou 25 osob včetně veškerého vybavení jako je u stáje s vlastním zázemím pro personál a základní kuchyní Bíle prostřenou tabuli (ubrusy, prostírání apod.) včetně dekorací stolů a židlí Osvědčený a vyškolený personál pro přípravu rautu, obsluhy, hlídání dětí, úklidu) Ubytování s kapacitou 25 lůžek v 5 apartmánech s vlastní kuchyní a koupelnou, po dohodě je možné umožnit spaní ve vlastních stanech Spolupracujeme a můžeme doporučit již osvědčenou caterinkovou společnost, květinářku, cukrářku, okolní penziony do 5 km

U Větrné víly - Vybavení pokojů

Všechny apartmány jsou vybaveny kompletně zařízenou kuchyňkou, vlastní toaletou a koupelnou. Další vybavení, jako např TV, notebook atd. je možné si bezplatně zapůjčit.

Fotografie U Větrné víly

U Větrné víly
Zvětšit fotografii

Mapa U Větrné víly

Velká mapa