Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Pod Věží, ubytování Strážnice

Zveme Vás do nových ubytovacích a relaxačních prostor Hotelu pod Věží. V hotelu Pod Věží je k dispozici 20 lůžek v 10 pokojích. Jednotlivé pokoje jsou moderně a elegantně zařízeny a jejich vybavení splňuje kritéria náročných klientů. Dále je možnost využít především služeb naší restaurace a ochutnání naší výborné kuchyně.Návštěvníci hotelu si tak mohou vychutnat pobyt v centru města s nadstandardními službami. Své automobily mohou hosté parkovat před hotelem a připojení k internetu je dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě.  Pořádání oslav je u nás samozřejmostí. Od vítání malých občánků, promocí až po  oslavy  životního jubilea. To všechno jsou akce,  kdy Vám nabízíme  skvělé gastronomické… Více… zážitky za příznivé ceny s možností živé hudby i tance. Chcete realizovat firemní párty nebo potřebujete perfektní menu na obchodní shůzku? Zkontaktujte nás a náš tým kuchařů Vám připraví menu podle Vašich představ.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Pod Věží - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, televizí, klimatizací. V případě pokojů typu De Luxe zde najdete i minibar. Své cennosti si můžete schovat na recepci v bezpečnostním trezoru. 

Hotel Pod Věží - Okolí ubytování

Polohu Hotelu a Restaurace Pod Věží jistě ocení i cyklisté, jelikož je umístěna na trase moravské vinařské cyklostezky. Můžeme Vám nabídnout příjemné posezení v prostorách s různými interiéry a atmosférou.

Fotografie Hotel Pod Věží

Hotel Pod Věží
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Pod Věží

Velká mapa