Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Smarthotel NEZVALOVA ARCHA, ubytování Olomouc

Nově otevřený Smarthotel Nezvalova Archa najdete mezi hl.nádražím a centrem města Olomouc, je jedním z prvních 100 % samoobslužných hotelů v ČR. Tento způsob ubytování je postaven na moderních technologiích a konceptu self-service. Téměř všechno od rezervace přes platbu, check-in i předání klíčů (zaslání elektronického klíče do Vašeho mobilního zařízení), probíhá elektronicky. Samoobslužný koncept však nekončí pouze u ubytování. Smarthotel Nezvalova Archa nabízí také samoobslužné stravování, coworkingový prostor pro práci, nebo setkání s obchodními partnery, vybavený dataprojektorem, multifunkční tiskárnou s kopírkou a další služby.K dispozici je zde připojení k internetu a samozřejmostí kvalitní káva. V rámci… Více… konceptu self-service si také můžete vybrat jídlo z našich lednic a připravit si občerstvení, nebo celý oběd v naší velké společné kuchyni. V našem smarthotelu si vyzkoušíte koncept self-service na vlastní kůži!

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Smarthotel NEZVALOVA ARCHA - Vybavení pokojů

Ubytovat se můžete v jednom z 37 stylových pokojů na skvělém místě, mezi hlavním olomouckým nádražím a centrem města. Všechny pokoje jsou klimatizovány a poskytují maximální pohodlí a soukromí. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou; kuchyňský kout s lednicí a rychlovarnou konvicí, který je vybaven dalším základním nádobím. Dále v pokoji naleznete LCD TV, a v pokojích typu superior i vysoušeč vlasů, žehličku či kávovar. V celém objektu je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Smarthotel NEZVALOVA ARCHA - Okolí ubytování

Hl. nádraží - 500 m, 7 min chůzeZastávka MHD - 330 metrů, 3 minuty chůzeSupermarket - 240 metrů, 3 minuty chůzeKatedrála Sv. Václava - 1,5 km, 15 minut chůzeHorní náměstí - 1,9 km a 20 minut chůze
Hromadnou dopravou:Nejbližší autobusová zastávka: Kosmonautů - (330 metrů od hotelu)Nejbližší tramvajová zastávka: Hlavní nádraží - (500 metrů od hotelu)Nejbližší vlakové nádraží: Hlavní nádraží - (500 metrů od hotelu)
Autem:Z Brna/Prahy:Dálnice D1, exit 230 směr Olomouc/Ostrava, exit E442/E462 směr Ostrava, exit 276 směr Holice. Na 1. světelné křižovatce vlevo. 1. exit na mostě vpravo, kruhový objezd - rovně. Na světelné křižovatce rovně a za Albertem vpravo.Z Ostravy:Dálnice D1, exit 281, za autobus. nádr. vlevo. 1. exit na mostě vpravo, kruhový objezd - rovně. Na světelné křižovatce rovně a za Albertem vpravo.

Fotografie Smarthotel NEZVALOVA ARCHA

Smarthotel NEZVALOVA ARCHA
Zvětšit fotografii

Mapa Smarthotel NEZVALOVA ARCHA

Velká mapa