Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


CASTLE BRIDGE, ubytování Bohdalovice

Hotel CASTLE BRIDGE - nové ubytování s výhledem na zámecký most, zámek a řeku Vltavu, v centru Českého Krumlova - města UNESCO. Hotel CASTLE BRIDGE naleznete na dotek od zámeckého mostu. I on podle svého vzoru nese nadčasové dvojité poselství - poskytuje svým hostům veškerý komfort přímo v historickém centru Č. Krumlova a přesto nabízí poetickou atmosféru neobjeveného zákoutí na břehu řeky Vltavy. * Situován přímo v historickém jádru Českého Krumlova * Poetické místo s výhledem na řeku Vltavu, zámecký most, 200 metrů od náměstí i zámku * Moderní zázemí v pokojích designově inspirovaných historií zámku * Celková kapacita 37 lůžek v 16 pokojích * Dvoulůžkové pokoje, s možností variabilního propojení na pokoje… Více… čtyřlůžkové, 2 čtyřlůžkové apartmá * Venkovní posezení na břehu řeky Vltavy, s výhledem na zámek a zámecký most

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 875 Kč za osobu na noc!

CASTLE BRIDGE - Vybavení pokojů

Interiér pokojů poskytuje našim návštěvníkům veškerý moderní komfort na vysoké úrovni, přesto je každý pokoj designově inspirován dominantou zámeckého mostu. V hotelu nabídneme celkovou kapacitu 37 osob v 16 pokojích, některé pokoje lze variabilně propojit do čtyřlůžkového apartmá.
* Na přání hosta nabízíme pokoje s klimatizací
* Minibar
* TV se satelitním příjmem
* Trezor
* Telefon
* Bezdrátový vysokorychlostní internet je k dispozici na všech pokojích
* Koupelna vybavená vanou či sprchovým koutem, fén
* Pokoje jsou situovány s víhledem na řeku, dominantu plášťového mostu, či do poetické ulice Hradební
* Většina pokojů má vlastní balkón či terasu
* Bezbariérový přístup, ke všem pokojů je k dispozici výtah
* Venkovní posezení na břehu řeky Vltavy, s výhledem na zámek a zámecký most
 
 

CASTLE BRIDGE - Možnosti stravování

Snídaně formou bufetu je v hotelu podávána od 8:00-10:00 hod. v útulném salonku v přízemí.  Za příznivého počasí svádí terasa přímo na břehu řeky k poetickým snídaním, či posezení s kulisou proslulého českokrumlovského zámku.

CASTLE BRIDGE - Okolí ubytování

Celé historické centrum Českého Krumlova je ojedinělým a skvěle zachovaným komplexem historických domů, pro který je zapsán na Seznam kulturního dědictví UNESCO.
Host má možnost navštívit po Pražském hradu druhý největší hradní komplex v České republice, kterým je Státní hrad a zámek Český Krumlov. Významným místem je i nově zrekonstruovaný komplex českokrumlovských klášterů.
V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází mezinárodně proslulé Egon Schiele Art Centrum, nabízí celoroční výstavy klasického a současného umění 20. století.
Historické centrum je pro vjezd omezeno pěší zónou.
Parkování osobních automobilů je zajištěno na parkovišti P1 - vzdáleno od hotelu cca 200 m. Parkoviště je značeno při příjezdu do města navigačním systémem, vjezd je na 45 min. zdarma a na recepci hotelu obdrží host parkovací kartu. Cena parkovného je 250,- Kč na den.
V případě potřeby je klientům umožněn vjezd do pěší zóny na vyložení / naložení zavazadel. Při příjezdu vystaví recepce povolenku do pěší zóny a parkovací kartu na parkoviště P3 - vzdáleno od hotelu cca 2 min. pěší chůzí.
Hlídané parkoviště je k dispozici v areálu pivovaru Eggenberg - vzdáleno od hotelu cca 8 min. pěší chůzí, kartu vystaví recepce hotelu.

Fotografie CASTLE BRIDGE

CASTLE BRIDGE
Zvětšit fotografii

Mapa CASTLE BRIDGE

Velká mapa