Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Bohem Prague Hotel, ubytování Praha 5

Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu. Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede.  Nový designový hotel v centru Prahy vhodný zejména pro mladé cestovatele, ale potěší i zájemce o klidné a komfortní ubytování, či zázemí pro obchodní cestu.   Každý z 12 pokojů nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením. Trvalým hostem hotelu je pan Bohem, volnomyšlenkářský a charismatický elegán, který… Více… zná všechna zákoutí Prahy a rád Vás jimi provede.  Bohem Prague Hotel se nachází v centru Prahy v jedné ze starých Pražských čtvrtí -  Smíchov. Personál na recepci hotelu je k dispozici každý den od 7:00 do 16:00. Aby byla dodržena současná hygienická a bezpečnostní opatření, probíhá přihlášení do hotelu především samoobslužně. Hostům jsou před příjezdem zaslány vstupní kódy a pokyny jak obdržet klíč od pokoje. Vzhledem k současným okolnostem týkajícím se zajištění bezpečnosti a zdraví hostů i personálu je provoz našeho hotelu uzpůsoben tak, aby byla zajištěna všechna potřebná a nařízená hygienická a zdravotní opatření. Recepční pult je vybaven bezpečnostním plexisklem. Pro hosty je v hotelovém lobby k dispozici desinfekce na ruce zdarma. Všichni členové personálu používají obličejové roušky a všechny rizikové plochy (kliky, tlačítka výtahu, stoly, atd.) jsou pravidelně desinfikovány. Příjezd a přihlášení do hotelu probíhá samoobslužně tak, aby se kontakt s jinými osobami omezil na nejnutnější potřebu. Všem hostům jsou předem odeslány přístupové kódy a podrobný postup přihlášení. Snídaně se nadále nepodává v hotelovém lobby, ale personál ji hostům donáší ke konzumaci na pokoj. Pevně věříme, že všechna tato opatření zajistí Vám, našim váženým hostům, co nejpohodlnější a nejklidnější pobyt.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Bohem Prague Hotel - Vybavení pokojů

Každý z pokojů byl navržen tak, aby splňoval hlavní filosofii hotelu - čistota a jednoduchost, která se snoubí s moderním designem tak, aby byl pobyt pro hosty co nejpříjemnější. Spojujícím prvkem každého pokoje je designový prvek, tzv. zatmění měsíce, umístěný nad postelí. Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu a potřebné základní vybavení - TV, sejf, fén a další.
 
 
 

Bohem Prague Hotel - Možnosti stravování

Náš hotel nabízí čerstvou a chutnou snídani každé ráno. Pro dodržení současných hygienických zásad a opatření jsou snídaně donášeny hostům přímo na pokoj. Stačí personál předem informovat o čase, kdy chcete snídani servírovat.

Bohem Prague Hotel - Okolí ubytování

Místo, kde hotel sídlí dostalo své jméno podle nedaleké klasicistní usedlosti Bertramka, ve které na čas pobýval i Amadeus Mozart. Přímo naproti hotelu se nachází nedávno zrenovovaný Malostranský hřbitov, na kterém je pohřbena řada významných českých osobností. V docházkové vzdálenosti od hotelu je i Zahrada Kinských, která volně navazuje na turisty oblíbený park Petřín. V blízkosti hotelu se nachází velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, kde je možné využít multikina, kavárny a restaurace s převážně českou a italskou kuchyní. 
Před budovou hotelu se nachází tramvajová zastávka Bertramka s přímým spojením do Starého města nebo hlavnímu vlakovému či autobusovému nádraží. Letiště je odsud taktéž snadno dostupné městsnkou hromadnou dopravou (pouze s jedním přestupem z tramvaje na autobus).

Fotografie Bohem Prague Hotel

Bohem Prague Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Bohem Prague Hotel

Velká mapa