Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Nad jezerem, ubytování Frymburk

Penzionu Nad jezerem se nachází v obci Kovářov v Jižních Čechách. Penzion Nad jezerem nabízí ubytování nejen rodinám s dětmi, či pro příležitosti rodinných a přátelských setkání, ale rádi Vám poskytneme prostory také pro obchodní nebo pracovní setkání, školení, semináře apod. Součástí našeho nekuřáckého penzionu je restaurace s dětským koutkem, terasa s vyhlídkou a příjemným posezením, privátní wellness s finskou saunou, vnitřním bazénem s protiproudem a hydromasážní vířivkou. Pro děti jsou k dispozici hračky, jídelní židličky, postýlky (nutno předem rezervovat), nočník, vanička, to vše bez poplatku. Wellness služby Bazén s protiproudem - 1 hodina = 50 Kč / dospělý, 30 Kč / dítě do 16 let včetně Finská… Více… sauna = 100 Kč / os – minimální obsazenost 2 osoby Whirlpool = 60 Kč / os / cyklus – minimální obsazenost 2 osoby   Při závazné rezervaci se platí záloha ve výši 30% z předpokládané ceny pobytu předem. Doplatek je splatný při nástupu na pobyt v hotovosti, pokud není ujednáno jinak. Platba platební kartou není možná. Z důvodu pozdějšího příjezdu, či dřívějšího odjezdu se z celkové částky, za předem rezervované ubytování, nic neodečítá. Pro skupinové pobyty (dětské kolektivy, firmy, sportovní kluby, apod.) rádi vytvoříme individuální cenovou nabídku.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 540 Kč za osobu na noc!

Penzion Nad jezerem - Vybavení pokojů

Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením. Na každém pokoji je televize a Wi-fi připojení.

Penzion Nad jezerem - Možnosti stravování

Pobyt je možno rezervovat se snídaní, nebo s polopenzí, přičemž snídaně jsou bufetové a večeře jednotné servírované se třemi chody.

Penzion Nad jezerem - Okolí ubytování

Jedná se o velmi klidnou a atraktivní lokalitu, která svým návštěvníkům nabízí vyžití v mnoha oblastech, a to v průběhu celého roku. Na jaře a v létě můžete podniknout turistické, či cykloturistické výlety, nebo jen lenošit na jedné z pláží, které okolo Lipna jsou, na podzim můžete rybařit, či houbařit a v zimě si můžete užít lyžování v nedalekém lyžařském areálu na Kramolíně, vydat se na běžky, a když se zima vydaří, můžete si zabruslit na zamrzlé hladině Lipna.

Fotografie Penzion Nad jezerem

Penzion Nad jezerem
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Nad jezerem

Velká mapa