Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Red Pine Apartments, ubytování Vlachovice

Red Pine Apartments je malý rodinný penzion v obci Vlachovice, která se nachází v srdci chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Red Pine Apartments je malý rodinný penzion v obci Vlachovice, která se nachází v srdci chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Oblast Žďárské Vrchy nabízí možnost celoroční rekreace a aktivního trávení volného času. Jedná se o výjimečnou lokalitu s možností celoročního využití - rekreace pro rodiny s dětmi, pro zájmové a sportovní skupiny (cyklisté, turisté, lyžaři, snowboardisté, horolezci, houbaři, důchodci). Nabízíme Vám ubytování ve dvou prostorných plně vybavených apartmánech.  Parkování Vašich automobilů na parkovišti u hlavní silnice, uzamykatelná lyžárna a kolárna v… Více… budově penzionu, internetové připojení (Wi-Fi) a satelitní TV.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 275 Kč za osobu na noc!

Red Pine Apartments - Vybavení pokojů

Každý z apartmánů má vlastní vybavenou kuchyňku pro přípravu teplých a studených jídel. Oba apartmány nabízejí wi-fi internetové připojení a satelitní televizory (úhlopříčka 107cm).

Red Pine Apartments - Možnosti stravování

Stravovat se lze ve vybavených kuchyňkách penzionu nebo lze využít možnosti stravování v restauraci Hospůdka Vlachůvka nacházející se naproti penzionu cca 30 m (v případě zájmu, prosíme o včasné informování, abychom byli schopni dopředu vše zajistit).

Red Pine Apartments - Okolí ubytování

Krajina kolem Žďáru nad Sázavou nabízí nejen přírodu ale i mnoho historických staveb a kulturního vyžití. Největším lákadlem oblasti je poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře zapsaný na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvyšším vrcholem Žďárských vrchů je Devět skal, přírodní památka jejíž název je odvozen od skalního labyrintu, který tvoří tři dlouhé hřebeny s devíti věžemi a třemi malými věžičkami. K dalším přírodním zajímavostem Žďárských vrchů patří Žákova hora ležící 2 km od osady Cikháj. K dalším známým místům patří skalní útvar Čtyři palice u obce Křižánky - rulová skála připomínající čtyři palice, které vznikly mrazovým zvětráváním hornin.
Krajina Žďárských vrchů je protkána stovkami kilometrů turistických i cyklistických tras. Žďárské vrchy nabízí i ideální podmínky pro zimní turistiku. Milovníci koupání a vodních sportů ocení také početné vodní plochy, například rybník Velké Dářko, vodní nádrž Pilská, rybník Medlov, Sykovec nebo Milovský rybník.
Novoměstsko je považováno za jednu z nejhezčích a nejnavštěvovanější oblastí. Nabízí mnoho turistických běžeckých tras, které se pravidelně upravují. Dosahují délky cca 100 km. Trasy jsou upravovány severovýchodně od Nového Města na Moravě a vedou přes území obcí Vlachovice, Sklené, Tři Studně, Fryšava, Kadov, Krátká, Sněžné, Samotín, Blatiny, Milovy, Podlesí, Kuklík, Odranec, Věcov, Jimramovské Pavlovice, Míchov, Roženecké Paseky, Studnice, Rokytno, Pohledec, Maršovice, Jimramov, Zubří, Radňovice, Jiříkovice a Nové Město na Moravě.
Trasy jsou upravovány rolbou pro klasický styl běhu na lyžích. Na křižovatkách jednotlivých tras a na dalších významných místech jsou umístěny turistické rozcestníky s oranžovými směrovkami. Všechny trasy jsou upravovány před víkendem – v závislosti na počasí převážně v pátek a v sobotu. Bližší informace naleznete na lyzovani.nmnm.cz.
Okolí městečka Jimramov se někdy označuje jako kraj Jana Karafiáta a jeho Broučků. Malebnou krajinou semůžete projít ve vyhlášených oblastech ke kterým patří Jimramovské a Pasecké údolí.
Soubor lidových staveb Vysočina je jediným muzeem v přírodě v Pardubickém kraji, které leží zhruba čtyřicetkilometrů jižním směrem od krajského města. V malebném kraji na pomezí Železných hor a Žďárských vrchů,jehož rozmanitá přírodní krása okouzlovala a okouzluje mnohé známé malíře (Antonín Slavíček, FrantišekKaván, Gustav Macoun, Oldřich Blažíček a další). V kraji bohatém na historické památky včetně dochovanýchdokladů lidového stavitelství. Nejvíce těchto památek je soustředěno právě v expozici Souboru lidových stavebVysočina, který je zároveň největším zařízením tohoto druhu v Čechách.
Jednotlivé expozice nenaleznete na jednom místě, ale shlédnout je můžete na Veselém Kopci ve Svobodných Hamrech a v památkové rezervaciBetlém v Hlinsku. První návštěvníci si začínající expozici lidového stavitelství v přírodě mohli prohlédnout v roce 1972 na Veselém Kopci. Soubor lidových staveb Vysočina je spravován Národním památkovým ústavem, územním odborným pracovištěm v Pardubicích.

Fotografie Red Pine Apartments

Red Pine Apartments
Zvětšit fotografii

Mapa Red Pine Apartments

Velká mapa