Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Soudek, ubytování Poděbrady

Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady a nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady. Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmá. Pokoje jsou standartně komfortně vybaveny lednicí, satelitní TV, koupelnou se sprchou a WC. V přízemí hotelu Soudek se nachází restaurace, která nabízí výbornou jihočeskou kuchyni ale i další speciality. K dispozici je také stylový salonek. Zákazníkům je umožněno parkovat na uzamykatelném za poplatek 30 Kč na den. Dále je k dispozici půjčovna kol. Zákazníkům je umožněno parkovat na… Více… uzamykatelném parkovišti za poplatek 30 Kč/den, dále úschovna kol v hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 467 Kč za osobu na noc!

Hotel Soudek - Vybavení pokojů

Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Dále také v apartmánu. Pokoje jsou standartně vybaveny lednicí, satelitní TV, koupelnou se sprchou a WC.
V ceně je také snídaně, která se podává od 7:00 do 11:00 hodin.

Hotel Soudek - Možnosti stravování

Hotel Soudek se může pochlubit výbornou jihočeskou restaurací, která se nachází v přízemí hotelu. Restaurace nabízí krajová jídla, ale i speciality kuchařů a minutky.
Otevírací doba restaurace je 11:00 - 23:00 hodin.
Pro uzavřenou společnost je možné využít stylový salonek. Každoročně v listopadu se pořádají pravé zvěřinové hody, vyhlášené v širokém okolí.

Hotel Soudek - Okolí ubytování

Poděbrady jako město nabízí široké jak sportovní, tak i kulturní vyžití. Golfové hřiště, squashové či tenisové kurty. V blízkosti se nachází také koupaliště. Mezi hlavní přednosti Poděbrad patří určitě lázně. Lázně Poděbrady nabízí široké lázeňské produkty a relaxační programy.
Hotel Soudek se nachází v centru města Poděbrady

Fotografie Hotel Soudek

Hotel Soudek
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Soudek

Velká mapa