Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension U pálenice, ubytování Hrabětice

Rekonstruovaný penzion "U pálenice" se nachází v hraniční obci Hrabětice na Jižní Moravě. Tato obec je vzdálená 47 km od Brna, 18 km od historického města Mikulov, 32 km od okresního města Znojmo, 30 km od známého Lednicko-valtického areálu, zapsaného do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, 5km od státní hranice s Rakouskem, tedy jen pár kilometrů od známého relaxačního komplexu lázní Laa an der Thaya, kam se můžete dostat i autobusovou dopravou. Zastávka autobusu je 20m od penzionu. Pro  zdatné i méně zdatné cyklisty jsou zde cyklostezky i vinařské turistické cyklostezky.       Rekonstruovaný penzion "U pálenice" se nachází v hraniční obci Hrabětice na Jižní Moravě. Tato obec je vzdálená 47 km od Brna, 18 km od… Více… historického města Mikulov, 32 km od okresního města Znojmo, 30 km od známého Lednicko-valtického areálu, zapsaného do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, 5km od státní hranice s Rakouskem, tedy jen pár kilometrů od známého termálního relaxačního komplexu lázní Laa an der Thaya, kam se můžete dostat i autobusovou dopravou. Zastávka autobusu je 20m od penzionu. Pro cyklisty zdatné i méně zdatné cyklisty jsou zde cyklostezky i vinařské turistické cyklostezky. V letních měsících je k dispozici nově vybudovaný venkovní bazén s venkovním posezením, společenská místnost se stolním tenisem, šipkama. Hosté cyklisté mohou využít úschovnu jizdních kol. Celý areál je nekuřácký. V našem penzionu si mohou milovníci vína objednat balíček " Degustace ve vinném sklepu+ubytování". Tato nabídka zahrnuje ubytování na jednu noc se snídaní, večerní posezení ve vinném sklepu s degustací  vína a občerstvením formou švédského stolu. Konzumace vína po celý večer. ubytování je možné si po vzájemné domluvě i prodloužit. Cena za 1 osobu 1250,- Kč. Pro ty, kteří nechtějí využít tento  balíček, nabízíme možnost návštěvy vinného sklepa. Můžete ochutnat, ale i koupit vína vyrobená v našem vinařství. Děti do 6 let pobyt zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 767 Kč za osobu na noc!

Pension U pálenice - Nabízené služby

Zájemci o dvoudenní pobyt mohou využít námi nabízený balíček, v které je zahrnuta snídaně, návštěva vinného sklepa s degustací a občerstvením, celodenní volný vstup do termálních lázní v 5 km vzdáleném rakouském, lázeňském městečku Laa an der Thaya.
Cena za osobu za dvoudenní pobyt 2950,-Kč. 

Pension U pálenice - Vybavení pokojů

Apartmány  jsou vybaveny klimatizací, vlastním soc.zařízením s ručníky a základním hygienickým vybavením, dále fén, WiFi,Tv, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednička + minibar, kuchyňský kout s varnou deskou a kuchyňským vybavením. V areálu penzionu se nachází prodejna smíšeného zboží.Parkovací místa pro naše hosty jsou k dispozici zdarma. Po celém areálu WiFi zdarma.
1x  pokoj hotelového typu pro 2+1 osoby. Tento pokoj je navíc vybaven minibarem. Vlastní sociální zařízení. 1x apartmán pro 4 osoby, vlastní sociální zařízení, koupelna, kuchyňský kout. 1x apartmán pro 6 osob, vlastní sociální zařízení, koupelna s vanou, kuchyňský kout. 1x rodinný apartmán pro 6 osob o velikosti 55m2, vlastní sociální zařízení, koupelna,vybavený kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, varná konvice, varná deska,
Tv,lednička s minibarem, hygienické potřeby, ručníky. V ceně je započítána snídaně formou bufetu, klimatizace a topení. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Pension U pálenice - Možnosti stravování

Snídaně formou bufetu v ceně. V docházkové vzdálenosti 200m dvě restaurace. 

Pension U pálenice - Okolí ubytování

V okolí obce Hrabětice jsou i turistické zajímavosti: Soubor 6 soch-kapucínů, které můžete vidět v aleji vedoucí ke kostelu sv.Antonína, Křížovou cestu, tzv. Kalvárie, Sklepní uličku. 5km od obce hraniční městečko Laa an der Thaya s termánálními lázněmi. Pro cyklisty cyklotrasa Brno-Hevlín-Vídeň, Muchova cyklostezka aj. V obci Šanov, vzdálené 1km, je možné využít ke sportovním aktivitám místní sportcentrum /kuželky/.
20m od penzionu autobusová zastávka Brno - Laa an der Thaya. Vlakové nádraží 1 km, spojeni do Znojma a Břeclavi.

Fotografie Pension U pálenice

Pension U pálenice
Zvětšit fotografii

Mapa Pension U pálenice

Velká mapa