Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Spa hotel Panorama , ubytování Karlovy Vary

Sanatorium PANORAMA leží v samém srdci Karlových Varů. Z jedné strany hotelu se nabízí kouzelný výhled na celé lázeňské centrum města, z druhé strany k hotelu přiléhá smíšený les, obklopující celé Karlovy Vary. Hotel byl postaven ve stylu českého klasicismu v roce 1829 a v roce 2001 byl komplexně zrekonstruován a vybaven novým léčebným centrem. Jeho pokoje jsou plně zařízené a vyhovují hodnotícímu stupni ****. Spa hotel má odpovídající vybavení k léčbě a kvalifikovaný personál. Hostům nabízí široký výběr rehabilitačních procedur a wellness programů. Hotel nabízí další služby – fax, internet, parkování zdarma, garáž za poplatek, půjčování aut a horských kol, terasu s jedinečným výhledem na město.Hotel provádí… Více… exkurze do Karlových Varů, hlavního města Prahy a dalších významných míst celých Čech. Milovníkům sportu umožňuje provozovat tenis, golf pod vedením odborného trenéra s licencí PGA, pěší túry a velký termální bazén. Máte zájem o lázeňské balíčky v lázních Karlovy Vary? V našem hotelu je internetový koutek s bezplatným přistupem na internet.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Spa hotel Panorama - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, telefonem s přímou linkou, fénem, vanou v koupelnách, WC, mini barem a v neposlední řadě nabízí neopakovatelný výhled na Karlovy Vary.

Spa hotel Panorama - Možnosti stravování

Restaurace hotelu nabízí českou kuchyni včetně všech dietních jídel. Snídaně je nabízena formou „švédského stolu“ a je zahrnuta v základní ceně za ubytování.

Spa hotel Panorama - Okolí ubytování

Zastávka: 20 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 100 m Vlakové nádraží: 1000 m Letiště: 10 km

Fotografie Spa hotel Panorama

Spa hotel Panorama
Zvětšit fotografii

Mapa Spa hotel Panorama

Velká mapa