Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


MoravaCamp, ubytování Mohelnice

U nás v MoravaCampu máme dlouholetou tradici a stojí za námi spoustu spokojených zákazníků. Každý rok pro Vás chystáme něco nového, a proto se vždy máte na co těšit. Najdete u nás pohodlí ať už v chatkách a hotelových pokojích, nebo ve svých stanech, karavanech nebo obytných vozech. Jsme ideální pro rodinné dovolené, zaměstnanecké ubytování, a i pro romantické schůzky. Najdete u nás široké možnosti pro vaše zájmy a zázemí. Areál MoravaCamp Hotel&Campsite se nachází v atraktivním prostředí a je obklopeno rozhlehlým parkem, který obsahuje poznávací a fitness stezku. MoravaCamp nabízí celoroční možnost ubytování v zrekonstruovaném motelu a karavanech i obytných vozech, sezónně pak ubytování v chatkách a stanech.  V… Více… našem areálu máme RESTAURACI, která nabízí kvalitní pohostinnost a je vhodná i pro rodinné oslavy, svatby, firemní akce a další. Součástí toho vám zajistíme i catering a dbáme na vaše žádosti a potřeby. Můžete využít SPOLEČENSKÉ PROSTORY vhodné pro seznamováky, teambuldingy a schůzky všeho druhu. Z naší strany vám zde nabídneme animační programy pro děti, příměstské tábory, dětské diskotéky a v nepříznivém počasí letní kino. BAR STOLÁRNA je ideální pro večerní odreagování. Obsáhlá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, skvělá muzika a příjemné prostředí vám pomůžou užít si večer i noc. Pronajímáme tuto budovu i pro soukromé akce. Ani VENKOVNÍ BAZÉN u nás nechybí. Společně s dětským brouzdalištěm a občerstvením. Zapomněli jste doma něco na zábavu? Rádi vám půjčíme něco z naší nabídky: Volejbalové i fotbalové míče, badminton, frisbee, PING-PONG, dokonce i kola… Každou sobotu promítáme letní kino. Koná se zde každoroční sraz karavanistů, který obsahuje kolem 200 posádek, a i každoroční sraz veteránů je velkolepý V našem areálu je možnost zajít si na dopravní hřiště provozované DDM Vedle našeho areálu stojí malebný mini-golf, který zabaví jak děti, tak dospělé Můžete využít naše sociální zařízení s čistě udržovanými toaletami a sprchami. Nechybí ani kuchyňky s pračkou, lednicí, vařiči, a i mikrovlnnými troubami. Jsme opatřeni i bezbariérovým WC a sprchou Pokud jste u nás ještě nebyli, tak se nebojte zkusit něco nového a ubytujte se u nás. Zaručeně vás nezklameme. Žádný rok není jako ten předešlý, takže pokud už jste u nás byli, přijeďte zase, určitě vás něco překvapí. Těšíme se na Vaši návštěvu

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

MoravaCamp - Vybavení pokojů

Bezbariérový pokoj v motelu
speciálně zařízený pokoj přizpůsobený potřebám tělesně postižených klientů bezbariérový přístup vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) pokoj se 2 lůžky odkládací prostory (skříně, noční stolky, police, psací stůl, židle).
Apartmán v motelu
apartmán se dvěma pokoji předsíňka s úložným prostorem na šaty a obuv vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), chladící box pokoj se 2 lůžky, rozkládací pohovkou a rozkládacím křeslem odkládací prostory.
4 lůžkový pokoj v motelu 
předsíňka s úložným prostorem na šaty a obuv vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) odkládací prostory (noční stolky, police, psací stůl, židle) celková kapacita - max. 4 osoby.
3 lůžkový pokoj v motelu 
předsíňka s úložným prostorem na šaty a obuv vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) odkládací prostory (noční stolky, police, psací stůl, židle) pokoj se 3 lůžky + možnost přistýlky.
2 lůžkový pokoj v motelu 
předsíňka s úložným prostorem na šaty a obuv vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) odkládací prostory (noční stolky, police, psací stůl, židle) vyhrazené 2 lůžkové pokoje mají balkon.

MoravaCamp - Možnosti stravování

Rádi Vás přivítáme také v restauraci, jež je součástí areálu. Restaurace je zaměřena na českou kuchyni s denní nabídkou hotových jídel.
Pro firmy a jejich zaměstnance zajišťujeme také rozvoz hotových jídel po Mohelnici a blízkém okolí. Naše restaurace nabízí výběr alkoholických a nealkoholických nápojů.Dále nabízíme čepované pivo Holba Šerák, kvalitní kávu značky Bazzara a děti jistě ocení točenou Opočenskou zmrzlinu. Firmám, spolkům, či sportovním klubům můžeme nabídnout cateringové služby v našich prostorách, které pojmou až 80 – 100 osob. Dosavadní zkušenosti jsme získali z menších rodinných oslav, svateb i větších firemních akcí. Naše nabídka je připravována a kalkulována zcela v závislosti na přáních a potřebách našich hostů. V případě zájmu o tuto službu či chcete-li jen získat více informací, prosím kontaktujte nás.

Fotografie MoravaCamp

MoravaCamp
Zvětšit fotografii

Mapa MoravaCamp

Velká mapa