Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Orbis, ubytování Praha 4

Rodinný penzion Orbis se nachází v klidné části Prahy 4, přesto pouhých 20 minut s MHD od Václavského náměstí.  Nabízíme Vám příjemný pobyt v našem rodinném pensionu v klidné lokalitě Prahy 4, pouhých 20 minut s MHD od Václavského náměstí. Dostupnost z jakékoliv části Prahy je velmi dobrá, protože Orbis se nachází pouhou 1 stanici autobusem od stanice metra Roztyly, trasa C, což je 5 minut včetně chůze na zastávku autobusu. 750 m, 12 minut pěšky od našeho pensionu se konají nejrůznější konference, kongresy a společenské události roku. Pro účastníky jsme zajímavou možností pro ubytování, protože u nás je parkování zdarma a na jednání dojdou pěšky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC. Ve všech prostorách je k… Více… dispozici bezplatně Wi-Fi. Snídaně podáváme od 8:00 do 10:00 Můžete posedět i v naší Galerii nad sklenkou vína či šálkem kávy. Praha je turisty vyhledávaným místem pro velké množství památek a kulturních programů. Těšíme se na Vaší návštěvu  

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Orbis - Vybavení pokojů

Wi-Fi je zde dostupné ve všech prostorách.
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s toaletou.
Každý pokoj je útulný, má svůj vlastní styl a eleganci.
Naším cílem je, aby jste se zde cítili jako doma.

Orbis - Možnosti stravování

Součástí penzionu je také galerie a terasa, kam si můžete zajít na sklenku vína nebo šálek kávy.

Orbis - Okolí ubytování

V blízkosti pensionu je např. Aquasport club s bazény a wellness - http://www.aquasportclub.cz/galerie/pro ty, kteří volí aktivní odpočinek
nebo historická Chodovská tvrz s bohatým programem koncertů - http://www.chodovskatvrz.cz/program?nadrazena=415,
Hamesrký rybník - https://cs.wikipedia.org/wiki/Hamersk%C3%BD_rybn%C3%ADk_(Boti%C4%8D)#/media/File:Hamersk%C3%BD_rybn%C3%ADk.jpg, hřiště na minigolf a další.
750 m, 12 minut pěšky od našeho pensionu se konají nejrůznější konference, kongresy a společenské události roku. Pro účastníky jsme zajímavou možností pro ubytování, protože u nás je parkování zdarma a na jednání dojdou pěšky.
Ubytování pro vás může zajistit dopravu na letiště a dále také dopravu po Praze i mimo ni.
Do centra, přímo na Václavské náměstí se od nás dostanete za cca 18 min a sice autobusem č. 135 směr Chodov ze zastávky "Nad Pahorkem" 1 stanici k metru, stanice "Roztyly" (červená trasa C), kde přestoupíte na metro a pojedete na Muzeum (Václavské náměstí). Pokud k nám pojedete městskou dopravou, pak metrem, trasou C (červená) do stanice "Roztyly" a odtud 1 stanici autobusem č. 135, směr Florenc, 1 stanici na zastávku "Choceradská".

Fotografie Orbis

Orbis
Zvětšit fotografii

Mapa Orbis

Velká mapa