Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Villa Gap, ubytování Bohdalovice

Rodinná Villa Gap byla v roce 2016 kompletně zrenovována. Nachází se na kopci nad starým městem v klidné obytné čtvrti, jen 5 minut chůze od vlakového nádraží a 10 mine od centra. Rodinná Villa Gap byla v roce 2016 kompletně zrenovována. Nachází se na kopci nad starým městem v klidné obytné čtvrti, jen 5 minut chůze od vlakového nádraží a 10 mine od centra.Svým umístěním zároveň vybízí k vycházkám do  chráněné krajinné oblasti  Vyšenské kopce. Čekají na Vás 2 apartmány, 3 pokoje  a kuchyňka pro hosty. Všechny pokoje i koupelny jsou velmi prostorné, moderně zařízené. Parkování je možné přímo před domem zdarma. V případě potřeby je možné po dohodě parkovat v garáži. Parkování je možné přímo před domem… Více… zdarma. V případě potřeby je možné po dohodě parkovat v garáži. Platební podmínky:   ON-LINE rezervace: Pokud chcete rezervaci ihned, rezervujte na našem webu on-line. V cenách není zahrnuta lázeňská a pobytová taxa, která činní  15,- Kč na osobu/den. Platební podmínky: Cca 7 dní před Vaším příjezdem bude z platební karty uvedené ve Vaší rezervaci stržena částka odpovídající celkové ceně Vašeho pobytu. V případě nevratné ceny bude částka stržena hned při vytvoření rezervace. E-mailem Vám zašleme kopii Vaší účtenky, originál bude připraven v den Vašeho příjezdu ve vile. Podmínky zrušení rezervace: Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 7 dní před datem plánovaného příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte později, nebo nepřijedete vůbec, bude vám účtována cena za Váš pobyt v plné výši.    

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 433 Kč za osobu na noc!

Villa Gap - Vybavení pokojů

Máme pro Vás k dispozici 5 prostorných individuálně zařízených pokojů, z toho jsou 2 apartmány ve kterých je navíc obytná kuchyň s příslušným vybavením, kde můžete pohodlně strávit Váš pobyt. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, koupelna se sprchou nebo vanou a WC, fén na vlasy, lednička, televizor se satelitním vysíláním, wi-fi připojení, pohodlné matrace. Apartmá i pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit jako doma.
V prvním patře je na chodbě připravena také kuchyňka k dispozici pro všechny hosty naší vily. Je vybavena základním nádobím, varnou konvicí, varnou deskou a myčkou. Kuchyňský kout je přístupný po celý den.
APARTMÁN č. 1
Třílůžkový pokoj v přízemí tvoří 2 oddělené pokoje, obytná kuchyň s rozkládací pohovkou a ložnicí s oddělenými lůžky. Z ložnice jsou balkonové dveře na malou předzahrádku, kde si můžete dát ranní kávu při slunci. Koupelna je se sprchovým koutem. Kuchyň je vybavena, mikrovlnou troubou, varnou deskou, varnou konvicí, lednicí a základním nádobím, jídelním stolkem. Upozorňujeme, že do pokoje tohoto typu lze umístit přistýlku.
Satelitní TV                                                           Internet zdarma Ručníky Sprcha WC Fén na vlasy Lednice Mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí
Podlahová plocha: 35.15 m2 / koupelna: 3,60 m2
APATRMÁN č.  2
Čtyřlůžkový apartmán v přízemí  má samostatnou předsíň  ze které vedou dveře do velmi prostorné obytné kuchyně, která je vybavena mikrovlnou troubou, varnou deskou, varnou konvicí, lednicí, základním nádobím, jídelním stolem, rozkládací pohovkou pro 2os. Dále je zde z předsíně vstup do ložnice s oddělenými lůžky (90x200 cm). Koupelna je velmi prostoná s vanou a sprchovým koutem zároveň. Upozorňujeme, že do pokoje tohoto typu lze umístit přistýlku. Ideální pro rodiny s dětmi nebo menší skupiny.
Satelitní TV                                                           Internet zdarma Ručníky Vana a sprcha WC Fén na vlasy Lednice Mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí
Podlahová plocha: 50,45 m2 / koupelna: 8,15 m2
POKOJ č. 3
Podkrovní pokoj v 1 patře. Dvě oddělené postele 90x200 cm, LCD TV se satelitními programy, pracovní stůl, malá lednice. Koupelna je se sprchovým koutem.
Satelitní TV                                                           Internet zdarma Ručníky Sprcha WC Fén na vlasy Lednice
Podlahová plocha: 26,45 m2 / koupelna: 6,60 m2
POKOJ č. 4
Podkrovní pokoj v 1 patře. Dvě oddělené postele 90x200 cm, LCD TV se satelitními programy, pracovní stůl, malá lednice. Koupelna je se sprchovým koutem.
Satelitní TV                                                           Internet zdarma Ručníky Sprcha WC Fén na vlasy Lednice
Podlahová plocha: 23,55 m2 / koupelna: 7,05 m2
POKOJ č. 5
Prostorný světlený pokoj v 1 patře. Dvě oddělené postele 90x200 cm, LCD TV se satelitními programy, pracovní stůl, malá lednice, křeslo. Koupelna je se sprchovým koutem. Balkonové dveře s výhledem na město.
                
Internet zdarma Satelitní TV  Ručníky Sprcha WC Fén na vlasy Lednice
Podlahová plocha: 30,75 m2 / koupelna: 8,10 m2

Villa Gap - Okolí ubytování

Nachází se na kopci nad starým městem v klidné obytné čtvrti, jen 5 minut chůze od vlakového nádraží a 10 minut chůze od centra. Svým umístěním zároveň vybízí k vycházkám do  chráněné krajinné oblasti  Vyšenské kopce.
Sportovní aktivity v Českém Krumlově
Výlety na lodích, výlety na kolech, pěší výlety, jízda na koloběžkách z Kleti, koně na Slupenci, tenis, golf Svachova Lhotka, bowling, Squash a fitness, volejbalové kurty, plavecký bazén, katamarány na Lipně, procházky s průvodcem.
Kleť (1084 m n. m. – nejvyšší a nejbližší vrchol Blanského lesa)
Hora Kleť je bezesporu nejpopulárnějším turistickým cílem v regionu. Na vrcholu naleznete nejstarší českou kamennou rozhlednu s příjemnou vrcholovou restaurací a astronomickou observatoř. Na vrchol se lze dostat pěšky z několika směrů a vede sem i lanová dráha z Krásetína.
Pokud se necítíte na sportovní výkony a chcete poznat a zažít atmosféru Českého Krumlova do hloubky, doporučujeme využít služeb místních průvodců, kteří vám město ukážou z mnoha zajímavých stran.
CESTA K NÁM  GPS 48.8205281N, 14.3117694E
PŘÍJEZD AUTEM
Od Prahy přes České Budějovice, přijíždíte do Krumlova vjíždíte na 1 kruhový objezd a 2 výjezdem jedete stále rovně na dalším kruhovém objezdu jedete 1 výjezdem jedete doprava do kopce, na další křižovatce, zahnete doleva a hned doprava, jedete ještě asi 100m přes koleje a hned za kolejemi zahnete doleva do jednosměrné ulice Dobrkovická  247, kde je hned první Villa Gap.
PŘÍJEZD   VLAKEM,
Vlaková stanice Český Krumlov, vydáte se doprava směr centrum, půjdete rovně a mírně z kopce, hned po přechodu zahnete doprava do ulice Na Spojce, projdete celou ulici a na konci opět zahnete doprava, kde přejdete koleje a zahnete hned doleva, jste v cíly, první dům je Villa Gap.
PŘÍJEZD  AUTOBUSEM
Pokud přijíždíte autobusem, vystupte na zastávce Špičák (1 zastávka v ČK).
Vydáte se do leva do mírného kopce směr na levé straně parkoviště  od centra po pravé straně minete Kino a vydáte se do kopce a půjdete  stále rovně po stoupání přejdete přes přechod na levou stranu a půjdete opět rovně 200m dojdete ke kolejím, kde hned za kolejemi zahnete doleva a jste v cíly, první  dům je Villa Gap

Fotografie Villa Gap

Villa Gap
Zvětšit fotografii

Mapa Villa Gap

Velká mapa