Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Apartmány Lucemburská, ubytování Praha 10

Apartmány se nacházejí v Praze 3 - Žižkově. Zhruba 200 m od stanice metra náměstí Jiřího z Poděbrad. Apartmány se nacházejí v rezidenční budově a v pokojích je wifi zdarma. V pokojích jsou sdílené koupelna a záchod, plochá televize, ručníky a povlečení.  Apartmány Lucemburská se nacházejí v Praze 3 - Žižkově. Zhruba 200 m od stanice metra náměstí Jiřího z Poděbrad. Apartmány se nacházejí v rezidenční budově a v pokojích je wifi zdarma. V pokojích jsou sdílené koupelna a záchod, plochá televize, ručníky a povlečení. Hosté mohou využít restaurace v blízkém okolí a nakoupit v blízkém hypermarketu Albert, který se nachází ve vzdálenosti 250 m od apartmánů. Hostům je k dispozici sdílená kuchyně s… Více… vybavením. Národní muzeum a Václavské náměstí může být navštíveno a nachází se ve vzdálenosti 2,5 km od apartmánů Lucemburská. Staroměstská radnice se nachází ve vzdálenosti 3 km od apartmánů. Žižkov je živá čtvrť s neformální rezidenční atmosférou. Nejbližší zastávka je cca. 200 m od apartmánů a letiště zhruba 18 km. V případě zájmu jsme schopni zajistit dopravu na a z letiště za poplatek.  8,9

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 299 Kč za osobu na noc!

Apartmány Lucemburská - Vybavení pokojů

Nabízíme pokoje o velikosti 25 m2. Většina našich pokojů je zařízena na samostatné stravování a pobyt bez pocitu zbytečného vyrušování ze strany personálu. V pokojích je dostupná wifi zdarma, LED televize, základní vybavení pro samostatné vaření, povlečení a ručníky. 

Apartmány Lucemburská - Možnosti stravování

Ve společné kuchyni nabízíme možnost samostatného vaření s lednicemi na pokojích. Snídaně nepodáváme a nejsou zahrnuty v ceně. 

Fotografie Apartmány Lucemburská

Apartmány Lucemburská
Zvětšit fotografii

Mapa Apartmány Lucemburská

Velká mapa