Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Drobníků Kolín, ubytování Kolín

Penzion U Drobníků Kolín se nachází na okraji Kolína cca deset minut chůze od centra. Kapacita objektu je 28 lůžek. Každý pokoj má samostané sociální zařízení,kuchyňský kout bez vybavení. Penzion U Drobníků Kolín se nachází na okraji Kolína cca deset minut chůze od centra. Kapacita objektu je 28 lůžek. Každý pokoj má samostané sociální zařízení,kuchyňský kout bez vybavení.  Připojení Wi-Fi, a televizi. Areál není vybaven kuchyní, pro celý penzion je na společenské místnosti k dispozici  vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice.   Penzion dále nabízí po dohodě v rámci možností bezplatné parkování a pro samostané opouštění areálu s vozidlem je k dispozici ovladač s vratnou zálohou 1000,-Kč. Prostory… Více… areálu jsou monitorovany kamerami. Po vstupu do areálu se přezouváme a areál je nekuřácký. Kouřit lze na vyhrazených místech na dvoře. Kola je možné umístit do přístřešku zamčená vlastním zámkem. Kapacita objektu je 28 lůžek. Každý pokoj má samostané sociální zařízení,kuchyňský kout bez vybavení. připojení Wi-Fi, a televizi. Areál není vybaven kuchyní, pro celý penzion je na společenské místnosti k dispozici  vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice.   Penzion dále nabízí po dohodě v rámci možností bezplatné parkování a pro samostané opouštění areálu s vozidlem je k dispozici ovladač s vratnou zálohou 1000,-Kč. Prostory areálu jsou monitorovany kamerami. Po vstupu do areálu se přezouváme a areál je nekuřácký. Kouřit lze na vyhrazených místech na dvoře. Kola je možné umístit do přístřešku zamčená vlastním zámkem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 433 Kč za osobu na noc!

Penzion U Drobníků Kolín - Vybavení pokojů

 Každý pokoj má samostané sociální zařízení,kuchyňský kout bez vybavení. připojení Wi-Fi, a televizi. Areál není vybaven kuchyní, pro celý penzion je na společenské místnosti k dispozici  vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice.  

Penzion U Drobníků Kolín - Okolí ubytování

Penzion dále nabízí po dohodě v rámci možností bezplatné parkování a pro samostané opouštění areálu s vozidlem je k dispozici ovladač s vratnou zálohou 1000,-Kč.

Fotografie Penzion U Drobníků Kolín

Penzion U Drobníků Kolín
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Drobníků Kolín

Velká mapa