Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Resort Beach Nová Živohošť, ubytování Křečovice

Resort Beach Nová Živohošť - ideální místo pro Vaši dovolenou najdede přímo na břehu Slapské přehrady pouhých 60 km od Prahy! Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy tvoří příjemnou atmosféru parku, která umožní báječnou relaxaci a odpočinek. Vhodné pro rodiny s dětmi, přátele, houbaře, rybáře, milovníky turistiky, cykloturistiky a sportovních zážitků. Součástí areálu je restaurace a venkovní bar "Terasa"s možností večerního grilování a širokou nabídkou hotových a minutkových jídel, nápojů a cocktailů. Večer můžete posedět u otevřeného ohně s kytarou, špekáčky a dobrou náladou. Tento rok pro Vás máme připravenu spoustu nového sportovního vyžití a jako… Více… vždy zdarma v rámci ceny za ubytování! Kanoe, volejbal, ping pong, půjčovnu kol. a mnoho dalšího.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Resort Beach Nová Živohošť - Vybavení pokojů

Bungalovy a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a wc. Součástí vybavení je lednička, přípojka 220 V. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a ručníky. Možnost užití vlastní varné konvice a vařiče. Každý bungalov má svoji koupelnu a totéž platí i pro apartmány ve vile.

Resort Beach Nová Živohošť - Možnosti stravování

Výběr pokrmů nejen z české kuchyně, nabídka hotových a minutkových pokrmů. Široká nabídka alkoholických, nealkoholických nápojů a cocktailů! Možnost pořádání společenských akcí, firemních večírků, sportovních soustředění, svateb a rautů….

Resort Beach Nová Živohošť - Okolí ubytování

V areálu Resort Beach Nová Živohošť se nachází dětské hřiště a vlastní pláž. V areálu je dostupná wifi síť. V okolí lze podnikat nejen sportovní aktivity jako je cykloturistika, jízda na koni, tenis, golf nebo plážový volejbal. Je možné si taky půjčit kánoe a projet se po Slapské přehradě, nebo využít možnosti stolního fotbalu, kulečníku nebo šipek.
Příjezd od Prahy: D1 směr Brno – sjezd na Benešov, za Benešovem na Neveklov. Dál na Slapy, hned za Neveklovem vpravo na Novou Živohošť. Pak stále rovně (po vedlejších silnicích) až do Nové Živohošti, kolem parkoviště, za závorou vlevo.

Fotografie Resort Beach Nová Živohošť

Resort Beach Nová Živohošť
Zvětšit fotografii

Mapa Resort Beach Nová Živohošť

Velká mapa