Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Horský hotel Babská***, ubytování Velké Karlovice

Hotel se nachází v klidné části obce Velké Karlovice s překrásným výhledem do údolí. Zakládáme si především na přátelské atmosféře a individuálním přístupu. V budově hotelu máme krásné wellness a pohostíme Vás výbornou gastronomií. Hotel se nachází v klidné části obce. Zakládáme si především na přátelské atmosféře a individuálním přístupu. V budově hotelu máme krásné wellness s bohatou nabídkou masáží a výbornou gastronomií. Útulný Horský Hotel Babská v 9 pokojích a 2 apartmánech  s celkovou kapacitou 52 míst. Hotel se nachází v nádherné přírodě na pomezí Beskyd a Javorníků v kouzelné obci Velké Karlovice. Našim hostům nabízíme pohodlné ubytování, profesionální servis a příjemnou atmosféru… Více… s výhledem do nádherného údolí Léskové.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 500 Kč za osobu na noc!

Horský hotel Babská*** - Nabízené služby

Horský Hotel Babská nabízí bohaté využití hotelu, např. pobyty pro rodiny s dětmi, seniory, ale i dvojice. Hotel nabízí několik pobytových balíčků.

Horský hotel Babská*** - Vybavení pokojů

V hotelu se nachází 11 pokojů. Standard je prostorný pokoj s manželksou postelí a možností 2 přistýlek. Pokoj má vlastní soc zařízení vybeveno sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Superior je doulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlkem, s balkonem a vlastním sociálním zařízením. Apartmán má maximální kapacitu pro 6 osob, s vlastním sociálním zažízením. Každý pokoj má Led TV a příjem WiFi je samozřejmostí.

Horský hotel Babská*** - Možnosti stravování

Hotel má vlastní restauraci, kde nabízí moderní špičkovou gastronomii.

Horský hotel Babská*** - Okolí ubytování

Hotel se nachází v nádherné přírodě na pomezí Beskyd a Javorníků v kouzelné obci Velké Karlovice. Je to Chráněná Krajinná Oblast. V těsné blízkosti hotelu se nachází moderní devíti jamkové golfové hřiště, nepřeberné množství stezek pro cyklisty, turisticky značené cesty. Děti si mohou vyhrát v přilehlém zábavném parku Rozulák se vzdělávacími prvky, jehož symbolem je skřítek Razulák, je zasvěcen karlovským strašidýlkům. Ale netřeba se bát. Místní strašidýlka jsou milá a hodná, ráda se přátelí s dětmi i dospělými. Vyzkoušejte Kulíškovu naučnou stezku v údolí Dynčák u hotelu Horal. Naučná stezka je délkou i profilem ideální pro rodinný výlet s dětmi. Měří zhruba 2,5 km a má 11 zastavení. Díky možnosti četných zastávek a malému převýšení ji tedy zvládnou i malí výletníci a rodiče s kočárky. Atraktivní a zábavnou formou přibližuje zajímavosti přírody CHKO Beskydy. 
Pro příznivce zimních sportů je zde hned několik sjezdovek s různou náročností, které jsou pravidelně upravovány a na některých z nich je možné využít i večerního lyžování. Pro běžkaře jsou zde desítky kilometrů upravených tratí. 
Autobus zastavuje pár metrů od hotelu na zastávce "Pod Javorem". Vlakové spojení je možné ze středu obce vzdáleno cca 4km.

Fotografie Horský hotel Babská***

Horský hotel Babská***
Zvětšit fotografii

Mapa Horský hotel Babská***

Velká mapa