Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Lazaretní Brno, ubytování Brno

Hotel Lazaretní Brno nabízí kvalitní čisté ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Wifi na každém pokoji zdarma.Hotel je nekuřácký. Hotel Lazaretní Brno nabízí kvalitní čisté ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Wifi na každém pokoji zdarma. Nekuřácký.   Hotel má celkovou kapacitu 98 lůžek v 32 pokojích. Je nekuřácký, vybaven prostorným výtahem. Přímo u hotelu je bezplatné parkování na ulici. Ve všech obytných prostorách hostelu je WiFi internet. Na recepci hotelu získáte informace o dalších ověřených a doporučených službách.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 900 Kč za osobu na noc!

Hotel Lazaretní Brno - Vybavení pokojů

Pokoje jsou s vlastním WC a kaupelnou (čtyřlůžkové, s možností využití 3os). Všechny pokoje jsou zabezpečeny elektronickou kartou. Všechny pokoje jsou vybaveny stejným druhem a počtem nábytku, samostatnými i manželskými postelemi s nočními stolky, stolečkem s posezením a velkou šatní skříní. Na všech pokojích je internetové připojení zdarma. Vlastní regulace ústředního vytápění.Pokoje jsou nekuřácké.

Hotel Lazaretní Brno - Okolí ubytování

Vedle hotelu se nachází areál městského koupaliště. Centrum města je vzdáleno 2 km. Hostel se nachází v klidnější lokalitě Brna, s rychlým výjezdem na hlavní silnici i obchvat města Brna.
Autobusová a tramvajová zastávka 200m. Vlaková zastávka 300m.

Fotografie Hotel Lazaretní Brno

Hotel Lazaretní Brno
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Lazaretní Brno

Velká mapa