Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Male Versailles Hotel & Restaurant, ubytování Karlovy Vary

Male Versailles je vkusně zařízený útulný hotel s restaurací,obklopený rozsáhlou vegetací. Restaurace nabízí pokrmy světové kuchyně. Jedno z nejstarších ikonických míst v Karlových Varech. První zmínka z roku 1759. Hotel & Restaurant Male Versailles se nachází v lázeňské zóně,nedaleko je turistická třída s kolonádami,obchody a restauracemi. Na dohled od hotelu se pyšní svou krásou pravoslavný Chrám sv. Petra a Pavla. Ideálním výchozím místem pro procházky po lázeňských lesích k Jelenímu skoku,nebo rozhledně Diana. Hotel disponuje 9 dvoulůžkovými pokoji.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Male Versailles Hotel & Restaurant - Vybavení pokojů

Hotel disponuje 9 dvoulůžkovými pokoji s oddělitelnými postelemi. Na každém pokoji se nachází koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Pokoje jsou vybavené nábytkem z masivu a kvalitní sanitární keramikou. V každém pokoji se nachází sejf na cennosti, satelitní TV, telefon, minibar, skleničky, fén, župany, domácí pantofle, ručníky a hygienické potřeby.

Male Versailles Hotel & Restaurant - Možnosti stravování

Restaurace je denně k dispozici hotelovým hostům i veřejnosti. Každý den nabízíme bohaté menu z čerstvých, chutných a zdravých pokrmů světové kuchyně. Restaurace je ideální nejen pro jednotlivé návštěvníky, ale i pro konání rautů, rodinných slavností, pracovních a obchodních seminářů. Stylové zařízení všech prostor navíc umocňuje celkovou atmosféru.

Male Versailles Hotel & Restaurant - Okolí ubytování

Park s jezírkem „Malé Versailles“ najdete nedaleko pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla, asi 500 m od Sadové kolonády. Stačí ze Sadové kolonády vyjít směrem do Sadové ulice a pokračovat mírným kopcem až k parku. Odměnou vám bude pohled na jezírko s ostrůvkem uprostřed a možnost odpočinku na některé z laviček. Nabrat síly na další cestu můžete také třeba u dobrého pití či jídla ve výletní restauraci Malé Versailles.

Fotografie Male Versailles Hotel & Restaurant

Male Versailles Hotel & Restaurant
Zvětšit fotografii

Mapa Male Versailles Hotel & Restaurant

Velká mapa