Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Skála, ubytování Malá Skála

Tříhvězdičkový rodinný Hotel Skála stojí v malebné obci Malá Skála v Českém ráji mezi Turnovem a Železným Brodem. Ubytování zde najde až 70 hostů z řad turistů či obchodních cestujících, kteří míří za prací do nedalekých měst. V Hotelu Skála se zalíbí všem, kteří mají rádi rodinnou atmosféru, komfortní ubytování a především oblast Českého ráje. Konkrétně obec Malá Skála, v níž hotel stojí, je nazývána perlou Českého ráje.Hosté se tu mohou ubytovat v jedno, dvou i vícelůžkových pokojích a apartmánech. Stravování je zajištěno v nekuřácké restauraci, která je rozčleněna na tři části. Nechybí dva oddělené salónky pro soukromé akce a firemní školení či semináře. V létě je k dispozici venkovní… Více… zastřešená terasa s grilem. Hosté mohou využít úschovnu kol, stolní tenis a dětský koutek s možností hlídání. Parkovat lze na soukromém parkovišti zdarma. Pobyt psa je možný za příplatek.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 630 Kč za osobu na noc!

Hotel Skála - Vybavení pokojů

V Hotelu Skála může přespat až 70 hostů, a to v jedno, dvou i vícelůžkových pokojích a apartmánech.Jejich samozřejmou součástí je koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, nechybí ani televizor.
Všichni ubytovaní mohou využívat úschovnu kol, stolní tenis nebo dětský koutek. 

Hotel Skála - Možnosti stravování

Součástí Hotelu Skála je restaurace, v níž se usadí až 90 hostů. Je rozdělena na bar s 16 místy k sezení a dva salónky, které lze pronajmout uzavřené společnosti.
V letních měsících je možné posedět na zastřešené venkovní terase s grilem.

Hotel Skála - Okolí ubytování

Hotel Skála stojí v údolí řeky Jizery, v obci Malá Skála mezi Turnovem a Železným Brodem. Do Prahy je to odsud jen 90 km.
Vyžití je možné přímo v hotelu. V jeho těsné blízkosti je navíc k dispozici unikátní sportovně-relaxační centrum Žlutá Plovárna s půjčovnou lodí, horských kol, čtyřkolek a sportovních potřeb. Jeho součástí je mimo jiné i největší lanové centrum v Libereckém kraji.
V řece Jizeře je možné koupání. Turisté pak ocení okolní nádhernou přírodu s řadou cyklotras.
Autobusové nádraží: 200 m Centrum: 10 m Vlakové nádraží: 200 m

Fotografie Hotel Skála

Hotel Skála
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Skála

Velká mapa