Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


The Granary, ubytování Praha 3

The Granary poskytuje luxusní ubytování s restaurací v zámeckém areálu Ctěnice nedaleko centra Prahy – v klidné lokalitě s okouzlujícím zámeckým parkem, kde naleznete význam slova relaxace. Čeká na Vás luxusní ubytování v „sýpce“, odpočinek v zámeckém parku či gurmánský zážitek od našeho šéfkuchaře. Hotelová část nabízí ubytování ve 24 pokojích. The Granary poskytuje luxusní ubytování s restaurací v zámeckém areálu Ctěnice nedaleko centra Prahy – v klidné lokalitě s okouzlujícím zámeckým parkem, kde naleznete význam slova relaxace. Čeká na Vás luxusní ubytování v „sýpce“, odpočinek v zámeckém parku či gurmánský zážitek od našeho šéfkuchaře. V celém areálu je možné připojit se na síť wifi a to… Více… zcela zdarma. V areálu je pro hosty k dispozici bezplatné parkování. Jedinečný zámecký a hospodářský areál mající středověký původ a jádro byl postupně podle požadavků doby upravován do renesanční a později i do barokní podoby. Základní dispozice objektu pochází z pozdně gotické přestavby. Renesanční přestavba udělala z tvrze reprezentační zámek. Recepce je pro hosty otevřena denně od 7:00 do 0:00. Check-in je možný v době od 14:00 do 0:00 a check out do 11:00.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

The Granary - Vybavení pokojů

Hotelová část nabízí ubytování ve 24 pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a toaletou, dále je zde televize, trezor a minibar. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
 
The Granary nabízí svým hostům tři typy pokojů: 
Deluxe pokoj - Vhodný pro páry, přátele i firemní partnery. Pokoj má manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka. Je vybaven šatní skříní, tv, wifi přopojením, trezorem a minibarem. V pokoji je samostatná koupelna se sprchovým  koutem a WC. Hosté mají k dispozici ručníky, mýdlo, krém na ruce, šampon, fén).
Executive pokoj - Ideální pokoj s manželskou postelí pro milovníky romantiky. Je vybaven šatní skříní, tv, wifi přopojením, trezorem a minibarem. Zvláštností pokoje je nádherná moderní vana přímo v pokoji. K dispozici samozřejmě samostatné WC. Je vybaven šatní skříní, tv, wifi přopojením, trezorem a minibarem. Najdete tam také župan a pantofle. 
Luxury pokoj - Luxusní apartmá s ložnicí a obývacím pokojem pro 2 osoby s manželskou postelí. Apartmá je vybaveno rozkládací sedačkou, šatní skříní, tv, wifi připojením, trezorem a minibarem. V případě potřeby možná 2x přistýlka na rozkládací sedačce za poplatek. V pokoji je luxusní vana, dále je zde samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC. Je vybaven šatní skříní, tv, wifi přopojením, trezorem a minibarem. Apartmá nabízíme pro novomanžele se svatební výzdobou. Najdete tam také župan a pantofle. 

The Granary - Možnosti stravování

Součástí areálu je hotelová restaurace otevřena každý den od 7:00 do 23:00. Podáváme snídaně, obědy i večeře. Kapacita restaurace je 80 míst. 
Ve všední dny v čase 11:00 - 14:00 podáváme polední menu. 
Od dubna do října je otevřena venkovní zahrádka. Celá restaurace je nekuřácká.

The Granary - Okolí ubytování

Dobře dochovaný soubor hospodářských budov náležejících k zámku se rozkládá na jihovýchodě od zámku a tvoří ho sedm budov. Patrně nejcennější objekt je dvoupatrová mohutná stavba sýpky se sedlovou střechou. Hospodářská budova vpravo od vstupní brány sloužila původně zřejmě jako ovčín či špejchar. Obdélná stavba s předstupujícím portikem na podélné ose stojící na ose dvora je tzv. kočárovna. Za kočárovnou stojí samostatný hospodářský dvůr na půdorysu „U“, kde od r. 1998 sídlí Jezdecká společnost Ctěnice.
Park má výměru 2,33 ha a navazuje na zámek ze severní a východní strany. Parkem protéká potok, který ho podélně dělí téměř na polovinu.

Fotografie The Granary

The Granary
Zvětšit fotografii

Mapa The Granary

Velká mapa