Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Parkhotel CARLSBAD INN****, ubytování Dalovice

Nově otevřený B&B Parkhotel Carlsbad Inn, oáza klidu a luxusu. Hotel se nachází v klidném a malebném prostředí Dalovického parku. Kapacita hotelu je 80 lůžek, rozdělených do 3 kategorií pokojů. Přímo v hotelu se nachází snídárna, Lobby bar, privat SPA se saunami a Jacuzzi, kosmetika, manikúra, pedikúra, zeštíhlující procedury, thajské masáže, masáže BY PAUL, konferenční místnost pro 40 osob. Přímo u hotelu se nachází soukromé hlídané parkoviště jak pro osobní vozy, tak pro autobusy (ZDARMA). Celý hotel je vybaven Wi-fi (ZDARMA).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 941 Kč za osobu na noc!

Parkhotel CARLSBAD INN**** - Vybavení pokojů

Hotel disponuje 37 luxusními pokoji ve 3 kategoriích. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC , fén, ručníky, toaletní potřeby, KING size bed, psací stůl, telefon, TV, Internet ZDARMA.

Parkhotel CARLSBAD INN**** - Možnosti stravování

Bohaté snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Parkhotel CARLSBAD INN**** - Okolí ubytování

Díky své strategické poloze v Krušných horách nabízí širokou škálu jak letních, tak zimních aktivit.  Nachází se 3km od centra Karlových Varů, 15min od vyhlášených SKI areálů (Plešivec, Klínovec, Pernink, Potůčky, Abertamy...), za návštěvu stojí též Mariánské a Františkovy Lázně. Golfové hřiště se nachází 3km od hotelu, tenisové kurty pak jen 50m. Hotel těsně sousedí s Dalovickým parkem, kde se nachází dětské hřiště.
Autobusová zasávka (bus č. 17) se nachází 50m od hotelu. 3 km od centra Karlových Varů, 5km od Mezinárodního letiště Karlovy Vary (transfer ZDARMA).

Fotografie Parkhotel CARLSBAD INN****

Parkhotel CARLSBAD INN****
Zvětšit fotografii

Mapa Parkhotel CARLSBAD INN****

Velká mapa