Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Avenida Park Hotel, ubytování Teplice

Avenida Park Hotel*** má pro své hosty přichystané velice příjemné a pohodlné ubytování v blízkosti lázeňského města Teplice.  Avenida Park Hotel*** nabízí příjemné ubytování a je situován v klidném prostředí lázeňského parku s nejoblíbenějšími restauracemi a kavárnami (v letní sezoně dovolenková atmosféra) pouze 5 minut chůze od centra Teplic (0,5 km).  Hotel je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty, a uspokojí i ty náročnější. Ubytování nabízíme v osmi pokojích od jednolůžkových až po čtyřlůžkový apartmán. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 434 Kč za osobu na noc!

Avenida Park Hotel - Vybavení pokojů

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a posezení. 

Avenida Park Hotel - Možnosti stravování

Rádi Vás obsloužíme v oblíbené kavárně s letní terasou kde se podává lahodná káva Lamborghini a v letních měsících kdy zde panuje dovolenková atmosféra se přímo před vámi míchají alkoholické i nealkoholické koktejly s usměvavým barmanem, který je tu jen pro vás. Kavárna leží v lázeňském šanovském parku kde vás obslouží příjemný personál. Součástí parku jsou také nejoblíbenější restaurace s různorodou gastronomii můžeme doporučít např. Steak House, Nostalgie, Tři Karafiáty ( kuchyně od 15 00 do 3 00), Veselý mandl vše je vzdálené cca 2 min.WIFI zóna a pro hotelové hosty sleva 10 % možnost zprostředkování odvozu vašeho vozidla po požití alkoholu.

Avenida Park Hotel - Okolí ubytování

Svou výjimečnou polohou nabízí v blízkosti Lázně Kamenné, Vojenské, Císařské a Beethoven, kulturní dům, divadlo, kino, plavecký bazén s fitnesem, botanickou zahradu, tenisové kurty, vlakové i autobusové nádraží vše je vám na dosah.
Teplice jsou posazeny do kotliny mezi Českým středohořím a masívem Krušných hor, nedaleko od hranic se SRN. Nabízejí návštěvníkům rekonstruovaný lázeňský komplex s celou řadou lázeňských domů, zrekonstruované Krušnohorské divadlo, nový plavecký areál se squashovými kurty, množství proslulých restaurací a kaváren.
Neobvyklé výhledy z Doubravského vrchu, z Bořně, z Milešovky nebo z Komáří vížky se sedačkovou lanovkou patří k opravdovým zážitkům, v létě Vám vodní nádrže, vzniklé po rekultivační činnosti, nabídnou příjemné prostředí pro rekreaci a horský terén se sjezdovkami různé obtížnosti a upravované běžecké trasy poskytnou vyžití zimním rekreantům. Věříme, že Teplíce nabízejí ze své historie i současnosti mnoho zajímavého.

Fotografie Avenida Park Hotel

Avenida Park Hotel
Zvětšit fotografii

Mapa Avenida Park Hotel

Velká mapa