Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel pod Šaumburkem, ubytování Rajnochovice

Hotel pod Šaumburkem se nachází v malebném prostředí Hostýnských vrchů a nabízí ubytování s nejkrásnějším pohledem na okolní přírodu v nadmořské výšce 540 m n.m. Hotel pod Šaumburkem je moderní komplex budov v přírodním parku Hostýnské vrchy, postavený ve stylu švýcarské horské chaty. Hotel dnes slouží jak k individuální rekreaci, školám v přírodě, školním výletům a sportovním soustředěním. Ubytování je ve 25 standartně vybavených pokojích, gastronomii, nekuřácké prostředí. Tuto pestrou paletu služeb nabízí hotel jako ideální místo pro odpočinek, relaxaci, sportovní vyžití nebo zábavu. Hotel je zároveň vybaven i konferenčními prostory a technikou, která je připravena pro firemní klientelu. Hotel má k… Více… dispozici vlastní parkoviště o kapacitě 50 míst. Cyklisté a lyžaři jistě ocení možnost bezpečného uschování kol a lyží při návštěvě nebo při delším pobytu v hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 380 Kč za osobu na noc!

Hotel pod Šaumburkem - Vybavení pokojů

V hotelu Vám nabízíme ubytování v příjemném rodinném prostředí. Celkem máme k dispozici 70 lůžek a 40 přistýlek v 25 pokojích a apartmánech. Všechny pokoje a apartmány mají k dispozici WIFI připojení k internetu zdarma.
Hosté si mohou vybrat z příjemných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s přistýlkami, lodžií s výhledem do přírody a s vlastním sociálním zařízením. K pobytu nabízíme několik variant stravování.
Část pokojů je vybavena barevným televizorem, internetem ZDARMA, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, ručníky.

Hotel pod Šaumburkem - Možnosti stravování

Restaurace Hotelu pod Šaumburkem Vás již na první pohled zaujme příjemnými prostory ve valašském stylu. Zakládáme si na vysoké úrovni gastronomie s důrazem na krajovou kuchyni v moderním pojetí a využití místních surovin. Dopřejte si vybrané speciality našich zkušených kuchařů. Kvalitní a poctivá domácí kuchyně je pro mnohé hosty důvodem, proč se k nám rádi vracejí.
Naši kuchaři se gastronomii věnují s láskou a úctou k surovinám i životnímu prostředí. V souladu s aktuálními trendy moderní gastronomie připravujeme pokrmy zásadně z čerstvých surovin, bez využití polotovarů.

Fotografie Hotel pod Šaumburkem

Hotel pod Šaumburkem
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel pod Šaumburkem

Velká mapa